Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Zestaw samochodowy CK-7W

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
Słodki
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2009, 14:26
Lokalizacja: Żelisławice

Zestaw samochodowy CK-7W

Post autor: Słodki » 07 mar 2010, 11:36

Witam
mam problem nie mogę podłączyć zestawu głośnomówiącego CK-7W do radia concert 2 jak podłącze według instrukcji to wyskakuje na radiu phone. Co zrobić ???

Awatar użytkownika
mucia
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 117
Rejestracja: 16 lip 2008, 01:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mucia » 07 mar 2010, 12:14

Witaj. Ja mam podłączony ten zestaw do navi plus i działa bez problemu. Jeśli telefon połączył się z,,ck 7 i próbujesz wykonać połączenie, wtedy radio powinno się wyciszyć a na wyświetlaczu pojawić się właśnie phone. Tzn. że zestaw działa :mrgreen: . Skoro nic nie słychać to może głośnik masz niepodłączony?

Seteros
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2009, 21:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Seteros » 07 mar 2010, 12:28

mucia pisze:Witaj. Ja mam podłączony ten zestaw do navi plus i działa bez problemu. Jeśli telefon połączył się z,,ck 7 i próbujesz wykonać połączenie, wtedy radio powinno się wyciszyć a na wyświetlaczu pojawić się właśnie phone. Tzn. że zestaw działa :mrgreen: . Skoro nic nie słychać to może głośnik masz niepodłączony?
Witam,
podłączę się pod temat, jeśli można...Mam do Ciebie pytanie - powiedz proszę gdzie masz wyprowadzony mikrofon oraz gdzie umieściłeś przycisk do obsługi zestawu ? Niedługo będę montował u siebie taki zestaw i przydałby się jakiś pogląd na ten temat :-)
Pozdr
A jednak marzenia czasem się spełniają...:-)

Awatar użytkownika
mucia
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 117
Rejestracja: 16 lip 2008, 01:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mucia » 07 mar 2010, 17:58

Już odpowiadam :mrgreen: Mikrofon jest wpięty na końcu lewego słupka przy łączeniu z górnym słupkiem a głośnik jest pod kierownicą tzn tam gdzie masz kostkę diagnostyczną.... Zrobię jutro fotki to zobaczysz jak to wygląda. Zrobiłem to w takim miejscu żeby nic nie było widać a zarazem był łatwy dostęp...

Seteros
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2009, 21:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Seteros » 08 mar 2010, 08:22

mucia pisze:Już odpowiadam :mrgreen: Mikrofon jest wpięty na końcu lewego słupka przy łączeniu z górnym słupkiem a głośnik jest pod kierownicą tzn tam gdzie masz kostkę diagnostyczną.... Zrobię jutro fotki to zobaczysz jak to wygląda. Zrobiłem to w takim miejscu żeby nic nie było widać a zarazem był łatwy dostęp...
Hejka, co do mikrofonu to właśnie też chciałem w tym miejscu go umieścić. To, że Ty go tam masz utwierdza mnie w tym, że tak powinno być :-) Ja akurat nie będę montował głośnika od tego zestawu, gdyz chcę puścić głoś przez oryginalne głośniki ( zakupiłem w komplecie z tym zestawem również przejściówkę plug&play - mam też navigation plus ). Natomiast pytałem o przycisk sterujący tym zestawem - gdzie go masz przyklejonego-przyczepionego ? Ja myślę o tym, aby umieścić go przy a właściwie pod joystickiem sterującym menu komputera...
A jednak marzenia czasem się spełniają...:-)

Awatar użytkownika
mucia
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 117
Rejestracja: 16 lip 2008, 01:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mucia » 08 mar 2010, 18:21

Wiem że miejsce może mało wyszukane ale nie chciałem mieć na desce żadnych przycisków :lol:
a na dole jest głośniczek :-P Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga