Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] montaż monitorów

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Sebek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 140
Rejestracja: 02 lip 2009, 13:51
Lokalizacja: Słupsk

[A6 C5] montaż monitorów

Post autor: Sebek » 04 gru 2009, 21:00

Koledzy noszę się powoli z zamiarem podłączenia monitorów w zagłówkach ale przeraża mnie okablowanie- czy żeby podłączyć ekrany muszę pruć całe fotele?? są może jakieś inne sposoby na przeciągnięcie kabli . Dodam że zagłówki będą seryjne.
Pozdrowienia z Słupska :-)

jabol206
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 29
Rejestracja: 31 paź 2009, 00:09
Lokalizacja: mielec

Post autor: jabol206 » 04 gru 2009, 23:29

Jezeli umiesz odkrecic srubke srubokretem to nie bedziesz mial z tym problemow. Jest troche zabawy z montazem samych monitorow ale nie jest tak zle. Kable to tez nie problem bo raczej tyl foteli jest zapinany na zaciski wiec wystarczy je odczepic. Trzeba tylko pamietac o przeciagnieciu kabli przez metalowe bolce zaglowka. W przyszlym tygodniu umieszcze fotorelacje z montazu monitorow ktore u siebie zakladalem tydzien temu. Jezeli ci sie nie spieszy poczekaj i tam wszystko pokaze co i jak :):)

axe
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:58
Imię: Robert
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CGLC 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: axe » 04 gru 2009, 23:38

jabol206 pisze:Jezeli umiesz odkrecic srubke srubokretem to nie bedziesz mial z tym problemow. Jest troche zabawy z montazem samych monitorow ale nie jest tak zle. Kable to tez nie problem bo raczej tyl foteli jest zapinany na zaciski wiec wystarczy je odczepic. Trzeba tylko pamietac o przeciagnieciu kabli przez metalowe bolce zaglowka. W przyszlym tygodniu umieszcze fotorelacje z montazu monitorow ktore u siebie zakladalem tydzien temu. Jezeli ci sie nie spieszy poczekaj i tam wszystko pokaze co i jak :):)
kolego mozesz opisac dokladniej jak zdjac plecy oparcia?
--
Pełne ambiente QQ2
HeadUp KS1
Fotochrom 5SJ
Homelink VC1
Elektryczna pokrywa 4E7

Awatar użytkownika
Sebek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 140
Rejestracja: 02 lip 2009, 13:51
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Sebek » 05 gru 2009, 07:38

jabol206 pisze:Jezeli umiesz odkrecic srubke srubokretem to nie bedziesz mial z tym problemow. Jest troche zabawy z montazem samych monitorow ale nie jest tak zle. Kable to tez nie problem bo raczej tyl foteli jest zapinany na zaciski wiec wystarczy je odczepic. Trzeba tylko pamietac o przeciagnieciu kabli przez metalowe bolce zaglowka. W przyszlym tygodniu umieszcze fotorelacje z montazu monitorow ktore u siebie zakladalem tydzien temu. Jezeli ci sie nie spieszy poczekaj i tam wszystko pokaze co i jak :):)
O proszę nauczymy się czegoś nowego. (nie nie śpieszy mi się ) czekam na zdjęcia i instruktaż montażu.

censored
Ja jednak jestem zwolennikiem monitorów w zagłówkach .
Pozdrowienia z Słupska :-)

axe
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:58
Imię: Robert
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CGLC 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: axe » 05 gru 2009, 11:17

jabol206 pisze:Jezeli umiesz odkrecic srubke srubokretem to nie bedziesz mial z tym problemow. Jest troche zabawy z montazem samych monitorow ale nie jest tak zle. Kable to tez nie problem bo raczej tyl foteli jest zapinany na zaciski wiec wystarczy je odczepic. Trzeba tylko pamietac o przeciagnieciu kabli przez metalowe bolce zaglowka. W przyszlym tygodniu umieszcze fotorelacje z montazu monitorow ktore u siebie zakladalem tydzien temu. Jezeli ci sie nie spieszy poczekaj i tam wszystko pokaze co i jak :):)
U mnie metalowe bolce sa pelne czyli sa to prety.

Zaglowki kupilem orginal wmontowane w zaglowek (czyli monitor komplet z zaglowkami) mialy one juz przeprowadzone kable w rurce. Cala sztuka polegala na przeprowadzeniu kabla w oparciu. Wykonalem to za pomoca starego preta anteny (drut w powloce plastikowej by nic nie uszkodzic). Wprowadzilem przez otwor od zaglowka i celowalem by wyszlo u dolu oparcia by potem zaczepic izolacja tasme do niego i wyciagnac na gorze. Operacja trwala okolo 30 min na dwa fotele. bez rozbierania.

Ale mam potrzebe zdjecia plecow oparcia w innym celu wiec prosze o instruktaz.
--
Pełne ambiente QQ2
HeadUp KS1
Fotochrom 5SJ
Homelink VC1
Elektryczna pokrywa 4E7

jabol206
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 29
Rejestracja: 31 paź 2009, 00:09
Lokalizacja: mielec

Post autor: jabol206 » 05 gru 2009, 16:35

Wszystko zalezy od tego jakie masz fotele. Kazda konfiguracja auta moze miec inny rodzaj folteli. Jezeli nie masz skory to pewnie nie masz tez odpinanego tylnego oparcia wiec pozostaje metoda druta :) lub jakas inna by kabel poprowadzic. Jezeli masz skorzane fotele to raczej na pewna mozna odpiac tyl. Dzisiaj popatrze do swojego bo jeszcze nawet nie sciagalem oparcia bo czekam az zaglowki wroca od tapicera i dam znaka jak to wyglada.

axe
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:58
Imię: Robert
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CGLC 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: axe » 05 gru 2009, 16:56

jabol206 pisze:Wszystko zalezy od tego jakie masz fotele. Kazda konfiguracja auta moze miec inny rodzaj folteli. Jezeli nie masz skory to pewnie nie masz tez odpinanego tylnego oparcia wiec pozostaje metoda druta :) lub jakas inna by kabel poprowadzic. Jezeli masz skorzane fotele to raczej na pewna mozna odpiac tyl. Dzisiaj popatrze do swojego bo jeszcze nawet nie sciagalem oparcia bo czekam az zaglowki wroca od tapicera i dam znaka jak to wyglada.
skore mam ;)
--
Pełne ambiente QQ2
HeadUp KS1
Fotochrom 5SJ
Homelink VC1
Elektryczna pokrywa 4E7

jabol206
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 29
Rejestracja: 31 paź 2009, 00:09
Lokalizacja: mielec

Post autor: jabol206 » 05 gru 2009, 19:12

Bylem i sprawdzilem i jest jak mowilem:):) Tyl oparcia to jakas sklejka obita skora i wystarczy ja wyciagnac. Trzeba tylko uwazac zeby nie uszkodzic bo siedzi twardo na 4 zaczepach ( 2 u gory i 2 na dole). zajelo mi to jakies 2 min a nigdy wczesniej tego nie sciagalem

Awatar użytkownika
Sebek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 140
Rejestracja: 02 lip 2009, 13:51
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Sebek » 06 gru 2009, 19:45

jabol206 pisze:Bylem i sprawdzilem i jest jak mowilem:):) Tyl oparcia to jakas sklejka obita skora i wystarczy ja wyciagnac. Trzeba tylko uwazac zeby nie uszkodzic bo siedzi twardo na 4 zaczepach ( 2 u gory i 2 na dole). zajelo mi to jakies 2 min a nigdy wczesniej tego nie sciagalem
czy tak samo jest w opcji bez skóry ?? możesz zapodać zdjęcia w którym miejscu są te zaczepy bo próbowałem u siebie i nie chce wyjść a nie chce nic połamać
Pozdrowienia z Słupska :-)

jabol206
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 29
Rejestracja: 31 paź 2009, 00:09
Lokalizacja: mielec

Post autor: jabol206 » 06 gru 2009, 22:15

czy tak samo jest w opcji bez skory tego nie wiem bo nie wiem jakie masz fotele. Jezeli masz taki panel z tylu siedzenia o jakim mowilem to po prostu wsun palec od gory pomiedzy obicie fotela a ten panel i wyczujesz 2 zaciski. I jak mowilem sa ciasno osadzone

axe
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:58
Imię: Robert
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CGLC 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: axe » 09 gru 2009, 08:32

jabol206 pisze:czy tak samo jest w opcji bez skory tego nie wiem bo nie wiem jakie masz fotele. Jezeli masz taki panel z tylu siedzenia o jakim mowilem to po prostu wsun palec od gory pomiedzy obicie fotela a ten panel i wyczujesz 2 zaciski. I jak mowilem sa ciasno osadzone
Kolego - i mowisz ze na tym laczeniu trzeba jakos rozczepic dykte od skory? Czy jak?
Daj wiecej wskazowek jak mozesz

Obrazek
--
Pełne ambiente QQ2
HeadUp KS1
Fotochrom 5SJ
Homelink VC1
Elektryczna pokrywa 4E7

jabol206
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 29
Rejestracja: 31 paź 2009, 00:09
Lokalizacja: mielec

Post autor: jabol206 » 10 gru 2009, 21:55

U mnie wyglada to inaczej ale domyslam sie ze raczej bedziesz mial podobnie. Gdybys nie mial sciaganego tylu, ta czesc ktora wskazujesz by tam nie byla.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga