Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] kierownica wielofunkcyjna a telefon

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
radek11
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 41
Rejestracja: 24 lis 2008, 17:03
Imię: Radek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI AEL 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Świdnica

[A6 C5] kierownica wielofunkcyjna a telefon

Post autor: radek11 » 07 gru 2009, 20:00

[A6 C5] Problem telefon nokia 6210 witam posiadam fabryczna instalacje brakowalo mi adaptera i tel . wiec zakupilem adapter cullmann i tel nokia 6210 po podlaczeniu tel przelaczyl sie na zestaw samochodowy rozlacza radio slychac dzwonek w glosnikach ale niemozna ani odbierac ani rozlaczac polaczen mozna to zrobic tylko guzikami w tel. przyciski na kierownicy od przelaczania radio telefon oraz sluchawka niedzialaja za pomaca guzikow na kierownicy moge tylko sterowac radiem wydaje misie ze cos nietak z kodami w kier.niewiem jakie powinny byc moze mi ktos pomoc wtej sprawie szukalem juz na forum ale niema nic coby mi pomoglo ? :?:
Ostatnio zmieniony 08 gru 2009, 23:51 przez radek11, łącznie zmieniany 1 raz.

radek11
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 41
Rejestracja: 24 lis 2008, 17:03
Imię: Radek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI AEL 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: radek11 » 09 gru 2009, 11:25

[A6 C5] kierownica wielofunkcyjna a telefon co jest koledzy nikt niemoze pomoc wtej sprawie nikt niema pomyslu jak to rozwiazac ?????? :?: <ok>

[ Dodano: 2009-12-10, 17:16 ]
[A6 C5] kierownica wielofunkcyjna a telefon koledzy moze ktos kto ma ten sam rocznik co ja i czynny dzialajacy telefon i radio moglby mi przeslac jakie ma kody aktywacyjne w sterowniku kierownicy bo umnie jak wejde w sterownik to niepokazuje nic moze trzeba zaprogramowac i bedzie dzialalo cowy nato ??? :-D

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga