Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 2001] jak podlaczyc dodatkowy subwoofer?

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
Awatar użytkownika
DoRuS
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 294
Rejestracja: 08 sty 2009, 13:10
Lokalizacja: Nowy Jork

[A6 C5 2001] jak podlaczyc dodatkowy subwoofer?

Post autor: DoRuS » 17 sty 2009, 06:30

sorry ze tak rano :oops: zakupilem wzmacniacz i tube basowa blaupunkta GTA 260 czy jakos tak 400 watt mocy dwu kanalowy jak dla mnie wystarczajaco :) wzmacniacz podlaczylem bez problemow poprowadzilem kabelki wprost z akumulatora wstawilem bezpiecznik i przelacznik i tube... ale nei wiem skad poprowadzic sygnal na wzmacniacz? rozebralem stary bass i jest tam wielka kostka ale nie wiem jak podlaczyc... ale tak bylem podjarany tym sprzetem ze rozkrecilem fabryczny subw. i podlaczylem sie pod glosniki :) dziala i dudni niezle ale.... bass moge tylko podkrecic na ok 25% mocy bo powyzej tego nienaturalnie dudni... dziala teraz na dwoch wzmacniaczach fabrycznym i blaupunkcie. wiem ze ten sprzet moze wiecej pokazac wiec prosze pieknie o pomoc :) jakis schemacik czy cos dodam ze mam radio bose fabrycznie :) dzieki pozdro!

jary
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 19 sie 2008, 22:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: jary » 26 sty 2009, 16:05

W dziale Download masz schematy tego systemu.

Awatar użytkownika
DoRuS
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 294
Rejestracja: 08 sty 2009, 13:10
Lokalizacja: Nowy Jork

Post autor: DoRuS » 26 sty 2009, 17:17

ehhh raczej mi to niepomoze albo nieumem czytac schematow...:/ potrzebne mi jest sygnal na subwoofer przed wzmocnieniem

jary
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 19 sie 2008, 22:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: jary » 26 sty 2009, 17:28

Alukard wszystko opisał. Jest to opis wtyczki, gniazda oryginalnego suba bosa. Przednie głośniki musisz zostawić na oryginalnym wzmacniaczu (sub) a tylne (piny 7,8, masa 6) dać na nowy wzmacniacz.

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga