Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4] Nagłośnienie

Wszystko co dotyczy sprzętu car audio nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
najtromen
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:02
Lokalizacja: KTT

[A6 C4] Nagłośnienie

Post autor: najtromen » 11 lut 2011, 13:22

Witam :)
Szukam pomocy przy kupnie głośników w tylnych drzwiach. Lewy gra szeptem, a prawy dostaje padaki co jakiś czas i już nie mam nerwów, muszę kupić nowe :P Jeżdżę swoim autkiem dopiero od połowy grudnia i nie mam jeszcze takiego pojęcia, żeby brać się za nie sam. Tak więc proszę Was drodzy użytkownicy podobnego pojazdu o pomoc tzn. jaka wielkość głośnika, jaki najbardziej by odpowiadał. Dodam jeszcze, że chciałbym na wiosnę (pomalutku , a do celu) dokupić skrzynię bass'ową max 500W bo więcej mi nie trzeba i żeby jakoś to wszystko do siebie pasowało :)
Radyjko już jest (Peiying PY9001). Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam serdecznie :)
byle do przodu :-)

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 11 lut 2011, 13:55

glosniki optymalny rozmiar 130mm.w miare plytkie.ale niekoniecznie.polecam hertza bo sam uzywam.

za malo danych o instalacji podales.czy masz aktywne tylne glosniki.czy masz polozona instalacje neizalezna do nich.czy zastosowales przjesciowke jesli masz aktywny tyl...
wszystko na temat glosnikow bylo jzu na tym forum omawiane.wejdz w dzial car audio i poszukaj.
wartowaloby powiedziec dzien dobry ogolnie.czyli przywitac sie w odpowiednim temacie.pozdro

Awatar użytkownika
najtromen
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:02
Lokalizacja: KTT

Post autor: najtromen » 11 lut 2011, 15:03

Wszystko jest fabryczne tj. od nowości nic w nim nie było ruszane. Nie znam się na elektryce, więc nikogo za bardzo nie pokieruje co tam jest ;/ Całość jest od Audi i nie gra. Tyle tylko mogę powiedzieć i oczywiście chcę to wymienić :)
byle do przodu :-)

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 11 lut 2011, 15:06

najtromen, sorki ale dopoki nie dopelnisz formalnosci nie moge ci pomoc.szkoda pisania zeby skonczylo w smietniku.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2011, 09:35 przez Forum Audi A6 ., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
najtromen
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:02
Lokalizacja: KTT

Post autor: najtromen » 12 lut 2011, 08:37

Można się dowiedzieć o jakie "formalności" chodzi?
Zależy mi na czasie. Jeśli chodzi o sprawy związane z autkiem wszystko co wiem napisałem wyżej.
p.s. jestem tutaj świeżakiem i nie katujcie :)
byle do przodu :-)

Awatar użytkownika
garo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 86
Rejestracja: 25 sty 2011, 16:06
Lokalizacja: Tauberbischofscheim

Post autor: garo » 12 lut 2011, 09:19

najtromen Weź zciągnij tylni boczek z drzwi i zrób foto głośnika tak żeby ująć ile i gdzie wchodzą (kable) przewody :>
Audi A6 Avant 3.0TFSI ;)

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 12 lut 2011, 09:37

najtromen, no i pieknie.a teraz jak kolega juz napisal zdejmij boczke zrob fotki obadamy co tam masz.jesli w glosniku jest wzmacniacz to znaczy ze masz aktwny system i trzeba bedzie dokladac instalcje.zeby zalozyc nowe glosniki do nieoryginalnego radia

Awatar użytkownika
najtromen
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:02
Lokalizacja: KTT

Post autor: najtromen » 12 lut 2011, 12:47

Panowie dzięki jak na razie. Do tematu powrócę w przyszłym tygodniu, bo sam sobie z tym nie poradzę. Nie chcę po prostu niczego połamać :)
Jak będę miał fotki to dam znać od razu w temacie. Dzięki i pozdrawiam.
byle do przodu :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga