Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Moja Pozycja na Mapie

Wszystko co dotyczy sprzętu car audio nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
ODPOWIEDZ
kamil16ch
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 15 kwie 2009, 18:38
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Moja Pozycja na Mapie

Post autor: kamil16ch » 16 cze 2010, 17:32

Witam. Mam taki problem. Wpisuje cel gdzie chce dojechac ale trase pokazuje mi z innego miejsca niz ja sie znajduje. Mam po Angielsku menu i nie wiem gdzie to zmienic. Chce aby trasa byla pokazana z mojej pozycji na mapie a nie z ulicy miasta ktore znajduje sie 15 km odemnie. Prosze o pomoc.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 23:20 przez kamil16ch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ŁAJDAK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: ŁAJDAK » 16 cze 2010, 20:27

Witam. mialem ten sam problem pokazywalo mnie gdzies indziej niz sie znajdowalem przedewszystkim gps powinien sam znalezc twoja pozycje gdzie sie aktualnie znajdujesz zobacz z iloma satelitami jestes podlaczony jesli nie widzi twojej pozycji to albo masz antene gps odlonczonom albo masz ja uszkodzona. polecam spolszczenie do nawigacji gdzies tu na forum krazylo bodajze w dziale zrob to sam bylo fajnie opisane co i jak pokolei zrobic ale to bylo do nawigacji typu rns-d. pozdrawiam
......BEZ DECHY NIE MA JAZDY W DÓŁ......

kamil16ch
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 15 kwie 2009, 18:38
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Post autor: kamil16ch » 16 cze 2010, 22:39

kolego chodzi mi o to ze jestem pokazany na mapie w dobrym miejscu. ale jak napisze ze chce jechac np do Warszawy to trasa zaczyna mi sie nie z tego miejsca gdzie jestem ale z miejscowosci innej obok mojej ok 15 km.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga