Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Ile glosnikow ?

Car Audio
ODPOWIEDZ
Daniel121s
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 74
Rejestracja: 11 lip 2018, 19:48
Imię: Daniel
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0.TDI 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Belgium

Ile glosnikow ?

Post autor: Daniel121s » 22 cze 2021, 21:34

Witam
Panowie duzo jest tematow o zmianie glosnikow itd ale nigdzie nie moge doczytac.... ile jest razem wszystkich glosnikow i gdzie sa dokladnie umiejscowione, jakie rodzaje wysokie midy itd...??? Czy jest jakas stala klasyfikacja ?? Tzn gorsze MMi mniej MMi high wiecej np. MMi low 8 a MMI high 10 przykladowo. W przednich drzwiach mam po dwie obudowy... mniejsze glosniki chyba sa fake nie slychac nic z nich ale nigdzie nie moge znalezc info na ten temat to mozliwe ze jest tylko po jednym glosniku na przednie drzwi. Rozbieranie nie wchodzi w gre.

Awatar użytkownika
KKgg
Moderator
Moderator
Posty: 523
Rejestracja: 19 gru 2018, 15:32
Imię: Krzysiek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2015
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 TDI 190KM
Napęd: FWD
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Radom

Re: Ile glosnikow ?

Post autor: KKgg » 22 cze 2021, 22:52

Masz 3 głośniki w desce rozdzielczej (tweetery L+P i głośnik centralny), po jednym wooferze w przednich drzwiach (ta mniejsza kratka to tylko zaślepka w podstawowym systemie), po jednym wooferze i jednym tweeterze w drzwiach tylnych i subwoofer obok koła zapasowego (w avancie ale chyba w sedanie chyba też tak jest). Razem 10.
PS: pojawiłeś się na forum i zadajesz mnóstwo pytań na które odpowiedzi są już tu lub nie wymagają nadmiernego wysiłku żeby je odnaleźć w internecie. Spróbuj, to nie boli.

Daniel121s
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 74
Rejestracja: 11 lip 2018, 19:48
Imię: Daniel
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0.TDI 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Belgium

Re: Ile glosnikow ?

Post autor: Daniel121s » 23 cze 2021, 09:50

Stary nie irytuj się szukałem ale nie znalazłem ....jest wiele o zmianie i bla bla ale jakie i gdzie głośniki nie znalazłem. Zresztą na forum jeden kolega pytał i też nie dostał właściwej odpowiedzi...Trochę mi naswietliles temat a co do suba to u mnie są dwie kratki w tylnej półce jeden głośnik dosyć spory jest widoczny prawdopodobnie to sub w drugiej kratce nwm jak jest jeszcze. Skoro już gadamy to może wiesz czy kable są wypuszczon w prz dniach drzwiach na głośniki żeby dołożyć ew. <okok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga