Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z CD i zmieniarka MP3 - Symphony II

Car Audio
ODPOWIEDZ
tyriad
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 09 wrz 2019, 08:56
Lokalizacja: PL

Problem z CD i zmieniarka MP3 - Symphony II

Post autor: tyriad » 24 wrz 2019, 18:50

Cześć. Mam problems Symphony II. Niedawno odpaliłem auto, jadąc włączyłem płytę u w trakcie odtwarzania przestała mi grac, wyrzuciło błąd i zaczęło grać radio. Od tamtej pory za każdym razem jak chce odtworzyć płytę laser jakby próbuje ją czytać (słychać jakby jego "szuranie" po czym wyrzuca error 2 lub error 1. Czasem zacznie grać, ale jest to 20-30s. i tak samo wyrzuca błąd.

Nie wiem co mogło się stać, laser się zabrudził? Jakieś pomysły co mogę zrobić? Sprawdzałem wszystkie płyty i raczej nie wina płyty, bo jest tak z każdą. Pomyślałem, że wyjmę radio i przetrwać soczewkę delikatnie, raczej chyba mechanicznie nie ma tam co "paść" tak znienacka. Da się tam sensownie dobrać i to przetrzeć? Do tego momentu wszystko cacy, żadnych zacięć, błędów, nic. Aż nagle przestało.

Patrząc na rozwiązanie problemu trafiłem też na to: http://cyfrowezmieniarki.pl/zmieniarka- ... p-193.html

Co prawda wolałbym naprawić radio, ale co do samej zmieniarki też mam pytania, a może ktoś ma.

1. Czy działa sterowanie z kierownicy?
2. Czy działa nadal zmieniarka w radiu, czysto jest kompletne zastąpienie tej zmieniarki w radiu?
3. Jak z jakością odtwarzania, jakaś wielka strata?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga