Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4] Radio do audi do 1200zl

Car Audio
Awatar użytkownika
Guncin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2010, 17:55
Lokalizacja: 3Miasto

[A6 C4] Radio do audi do 1200zl

Post autor: Guncin » 12 sie 2010, 18:59

Witam. Moze ktos z Was juz wymienial radio i wie jakie pasuje i dobrze sie sprawuje w a6 c4 a ktore wrecz przeciwnie? Chce wymienic radio bo to oryginalne doprowadza mnie do szewskiej pasji a pozatym chcialbym aby radio mialo sterowanie subwooferem, odtwarzalo mp3, mialo cd i usb (moze miec tez karte sd). Ogolnie chcialbym nowe radio ale takie ktore bedzie dobre do car audio wiecej niz seryjnego.
Moze pomozecie podajac jakies konkretne modele bo mam kilka pomyslow ale nie wiem czy sa to dobre koncepcje. Z gory dzieki za odpowiedzi.
POZDRAWIAM AudiManiaków
Guncin

Awatar użytkownika
gumisv6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 341
Rejestracja: 02 gru 2008, 19:04
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 204KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Chełm

Post autor: gumisv6 » 12 sie 2010, 19:40

z dopasowaniem raczej nie będziesz miał problemów a i o wymaganiach jakich piszesz to już prawie "seria", podobno alpine są dobre, sam mam sony i nie narzekam radio, cd, usb, aux sterowanie subem najważniejsza sprawa pilot

poszukaj na pewno coś dla siebie znajdziesz

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 12 sie 2010, 21:58

Guncin, alpine.seria 9882 bedziesz mial dopasowane kolorystycznie a i gra naprawde zacnie.bodajze oznaczenie cde-9882.radyjko ma odpowiednia moc.pozatym mozliwosc podpiecia ipoda.oczywiscie usb.sterowanie subem.pozatym 6 par wyjsc na wzmacniacze liczac z subem.opcjonalny pilot z uchwytem..

zwroc uwage przy tym radyjku bo jest tez model 9880 rozni sie kolorami podsiwetlenia.czyli ma zielony i pomaranczowy.
radio ktore ci polecam ma czerwone lub czerwono niebieskie.

mike4u
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:16
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mike4u » 13 sie 2010, 11:38

wlasnie sam jestem na etapie wymiany radyjka bo ori kaseciak nie chcial juz za bardzo wspolpracowac ze zmieniarka... pozatym mp3 i usb to min wyposazenie kazdego radioodbiornika... ale do rzeczy. dla siebie wybralem blaupunkta model hamburg mp57 - ma cd/mp3/usb/bluetooth czyli wszystko co potrzeba zeby posluchac muzy z roznych nosnikow i kosztuje rozsadne pieniadze (800)zl :mrgreen:
jesli masz aktywny system bose to musisz pamietac o module dzieki ktoremu beda dzialac tylne glosniki i sub. np taki: http://allegro.pl/item1159435404_nie_gr ... modul.html
no i jeszcze ramka zeby zaslepic dziury po szerszym ori radyju ;-) np taka: http://allegro.pl/item1156705562_ramka_ ... 97_a8.html

Awatar użytkownika
Guncin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2010, 17:55
Lokalizacja: 3Miasto

Post autor: Guncin » 13 sie 2010, 14:53

Dzieki wielkie za odpowiedzi.
Szczerze mowiac to myslalem nad czterema radiami z czego te dwa ostatnie to juz max i nie wiem czy chce tyle wydawac. :mrgreen:
1. Alpine CDA-117Ri
2. Kenwood KIV-700
3.Alpine IVA-D106R
4. Pioneer AVH-P5100DVD
Co myslicie??

Czy jesli nie mam systemu bose to tez musze kupowac taki modul??
POZDRAWIAM AudiManiaków
Guncin

Awatar użytkownika
gumisv6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 341
Rejestracja: 02 gru 2008, 19:04
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 204KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Chełm

Post autor: gumisv6 » 13 sie 2010, 15:33

z tą pierwszą alpinką można się pewnie pobawić, z DVD Ci nie pomogę bo się nie znam

bez systemu bose nie potrzebujesz modułu, głośniki pod radio i mają grać

chcesz takie coś podłączać pod seryjne głośniki??

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 13 sie 2010, 21:14

bez systemu bose nie potrzebujesz modułu, głośniki pod radio i mają grać
chyba niekoniecznie...moze nie byc systemu bose a jednak tyl bedzie aktywny i juz potrzeba jednak przelotki....
najprosciej to ocenic widzac kostke glosnikow wpinanaych w radio.jesli sa 4 srodkowe piny to znak ze tyl jest aktywny i jakas przlotka bedzie potrzebna.

Awatar użytkownika
gumisv6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 341
Rejestracja: 02 gru 2008, 19:04
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 204KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Chełm

Post autor: gumisv6 » 14 sie 2010, 14:48

no to sorki u siebie podłączałem normalnie

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 14 sie 2010, 18:04

marecki666 pisze:no to sorki u siebie podłączałem normalnie
mozna podlaczyc i normalnie czyli pociagnac z tylnych glosnikow kable progami i podpiac pod radio druga instalacje.a ori pozostawic nie podlaczona,ta od tylnych aktywnych jesli takie wystapia.

Awatar użytkownika
Guncin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2010, 17:55
Lokalizacja: 3Miasto

Post autor: Guncin » 15 sie 2010, 09:39

Na poczatek podlacze pod oryg. glosniki ale na biezaco bede wymienial podzespoly.
Chce kupic dobra jednostke glowna zeby potem juz nie szukac co chwile czegos lepszego.

Ja z tylu mam glosniki ze wzmacniaczem wbudowanym. Jak pod takie cos podlaczyc dodatkowe kable zeby nie oryginalne radio dzialalo z tymi glosnikami??
POZDRAWIAM AudiManiaków
Guncin

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 15 sie 2010, 10:07

Guncin, poprostu podlaczasz te glosniki pod wyjscie z radia na wzmacniacz.dlatego pamietaj ze najlepszym wyjsciem bedzie radio z pelnym wyjsciem na wzmacniacze czyli 6 sztuk

Awatar użytkownika
Guncin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2010, 17:55
Lokalizacja: 3Miasto

Post autor: Guncin » 15 sie 2010, 11:24

tomkom1 pisze:Guncin, poprostu podlaczasz te glosniki pod wyjscie z radia na wzmacniacz.dlatego pamietaj ze najlepszym wyjsciem bedzie radio z pelnym wyjsciem na wzmacniacze czyli 6 sztuk
Szczerze mowiac to nie kumam za bardzo o co chodzi.
Radio sygnal na wzmacniacz podaje przez chinche wiec jak mam podlaczyc pod to glosniki??
A moze radio ma wyjscie w kostce iso na wzmaka??
ta alpina pierwsza ma chyba pelne wyjscie na wzmaka?!
POZDRAWIAM AudiManiaków
Guncin

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 15 sie 2010, 11:31

Guncin, w aucie masz minimum 3 kosci czyli prad glosniki i 3 kostka taka szersza skladajca sie z 3 mini iso.i w niej znajduja sie piny do wyslania sygnalu do glosnikow aktywnych czyli takich jak u ciebie z tylu.to tak najogolniej.oprocz tego bedziesz potrzebowal z nowego radia sygnal wlaczenia.taki jak ciagniesz w standartowej instalacji do wzmaka.czyli sygnal wlaczenia radia zeby glosniki nei pracowaly caly czas

[ Dodano: 2010-08-15, 11:46 ]
http://elektron.pol.lublin.pl/users/djl ... dolkab.htm
tutaj masz rozpiske.zolta kostka odpowiada za danie sygnalu do glosnikow.
najprosciej bedzie kupic lub zrobic.tak redukcje z tej kostki na czincze.czyli z jednej strony gniazdo na taka kostke ktora wepniesz na kostke w instalacji auta a z drugiej strony podpinasz czincze.\
np cos takiego
Obrazek
lub cos takiego zaleznie jaka kosc bedziesz mial w aucie.ale chyba ta druga opcja cie dotyczy
Obrazek

Awatar użytkownika
Guncin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2010, 17:55
Lokalizacja: 3Miasto

Post autor: Guncin » 15 sie 2010, 12:52

Ja mam 2 kostki iso (standardowe) oraz jedna taka mniejsza zolta, stawiam na to ze to jest sygnalowa od glosnikow tylnich. Mam racje??
POZDRAWIAM AudiManiaków
Guncin

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 15 sie 2010, 17:27

Guncin, mozesz miec racje.jesli jest kwadratowa i ma 6 kabelkow to bedzie to.wtedy potrzeba ci takiej przelotki jak ta pierwsza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga