Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4] Problem z radiem oryginalnym Gamma

Car Audio
ODPOWIEDZ
Dariox1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 16 cze 2010, 09:14
Lokalizacja: Małopolska

[A6 C4] Problem z radiem oryginalnym Gamma

Post autor: Dariox1 » 26 lip 2010, 08:07

Witam wszystkich!
Co mogę zrobić z takim problemem? Moje Radio działa dobrze, ale tylko przez chwilę po włączeniu, a po chwili, np.:
* nie reaguje na przyciski
* pokrętło głośności przestaje działa (wyłączyć się też nie da, dopiero kilkakrotne naciśnięcie gałki daje skutek)
* na wyświetlaczu pojawiają się czasami jakieś "dziwne znaczki", czasem przygaśnie i nic się nie wyświetla,

Ogólnie radio wariuje i sytuacja jest co najmniej denerwująca...
Zaznaczam że po włączeniu wszystko działa bez zarzutu...ale tylko przez pewien czas
Proszę o radę
100 2.2+lpg ---> A6 2.5TDi AAT ---> A6 2.6 V6 ABC
Są samochody...i jest Audi.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 26 lip 2010, 21:22

Dariox1, chyba najprostsze rozwiazanie to zakup drugiego egzemplarza.mysle ze tansze i mniej denerwujace rozwiazanie niz proba reanimacji tego.wyglada jak by radio mialo przerwe miedzy panelem a plyta glowna.tak chyba jest plytka na ktorej sa i kalwisze i galki i lcd.i ta plytka moze byc podpieta tasma do plyty glownej.to tylko moje gdybanie i proste rozumowanie.ale generalnie napewno uszkodzone jest radio.nic wiecej.

Dariox1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 16 cze 2010, 09:14
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Dariox1 » 27 lip 2010, 08:55

tomkom1 pisze:Dariox1, chyba najprostsze rozwiazanie to zakup drugiego egzemplarza.mysle ze tansze i mniej denerwujace rozwiazanie niz proba reanimacji tego.wyglada jak by radio mialo przerwe miedzy panelem a plyta glowna.tak chyba jest plytka na ktorej sa i kalwisze i galki i lcd.i ta plytka moze byc podpieta tasma do plyty glownej.to tylko moje gdybanie i proste rozumowanie.ale generalnie napewno uszkodzone jest radio.nic wiecej.
Czyli kolego uważasz że to poważne uszkodzenie radia?..., a może to jakaś bzdura, którą można szybko poprawić?

Może ktoś z Was miał jeszcze podobny problem i uporał się z nim bez wymiany radia??...chciałbym zachować moje oryginalne radyjko :-D
100 2.2+lpg ---> A6 2.5TDi AAT ---> A6 2.6 V6 ABC
Są samochody...i jest Audi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga