Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4] Motaż dodatkowych głośników z tyłu

Car Audio
ODPOWIEDZ
kuki6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2010, 11:57
Lokalizacja: G-ce/śląskie

[A6 C4] Motaż dodatkowych głośników z tyłu

Post autor: kuki6 » 08 sie 2010, 17:51

Witam,
Mam u siebie w A6 C4 avant 96 głośniki jedynie w przednich drzwiach, z tyłu brak. Przy montażu nowego radia, zauważyłem, że w kostce nie ma nawet kabelków do głośników na tył ( są niepoprowadzone, co jest nawet logiczne ;) ).

W związku mam z tym pytanie - jak najlepiej zamontować dodatkowe głośniku z tyłu? Czy pod maskownicą drzwi są miejsca na głośniki tylko trzeba np. zmienić maskownice? Myślałem też, żeby za tylną kanapą je jakoś zamontować, ale szczerze mówiąc nie mam pomysłu.

Pozdrawiam,
4ever3dom

Awatar użytkownika
Lipton
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 836
Rejestracja: 27 lip 2010, 17:51
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1995
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Lipton » 08 sie 2010, 23:51

kuki6, dziwne z reguły chyba każdy avant miał z tyłu głośniki ja u siebie w c4 z 1996 roku mam przynajmniej :roll:
Obrazek

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 09 sie 2010, 21:17

kuki6, jesli nie masz kabli to je poprostu pociagnij do drzwi.podejrzyj na zdjeciach miejsce.o ile kojaze to na odwrotenj stronei tapicerki dzwi sa zaznaczone miejsca gdzie powinny byc zalozone glosniki.nawet z gwizdkami bo taka opcja miala miejsce.byly tez glosniki aktywne czyli takie jak w twoim przypadku mogly byc czyli sygnal do nich dochodzi z radia ale maja one wbudowane w sobie wzmacniacze..ale ta opcja lepiej niech cie nie pochlania bo za duzo rezania i ciagniecia kabli...proponuje ci montaz ori glosnikow w oryginalnych miejscach .do tego gwizdki i bedzie git.samo ciagniecie kabli prosta sprawa.rozbierasz progi tzn zdejmuejsz maskownice i odkrecasz sruby.potem zaczynajac od dolu rozbierasz slupek srodkowy.na doel dwie sruby na srodku tez dwie.i masz juz dostep do przelotki ktora wciagasz kable do dzwi.albo zastosuj 13 cm trojdrozne.lub jesli masz chec to mam chyba komplet ori w dzwi.jesli zainteresowany to pw.rownie dobrze mozesz klasc jak pisalem 13cm

kuki6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2010, 11:57
Lokalizacja: G-ce/śląskie

Post autor: kuki6 » 11 sie 2010, 12:31

dzieki za odpowiedzi.

Generalnie moje audi oprócz klimy i oryginalnych alufelg jest raczej "gołe". Mam tylko głośniki z przodu, drzwi z tyłu nie mają nawet maskownic.

Tomkom1, napisałem do Ciebie na PM.
4ever3dom

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga