Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4 Avant] ktoś poradzi?? fabryczne audio

Car Audio
ODPOWIEDZ
sambo22
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 28 lut 2010, 14:19
Lokalizacja: Żary

[A6 C4 Avant] ktoś poradzi?? fabryczne audio

Post autor: sambo22 » 15 maja 2010, 01:57

Witam :-)
Mam problem w zakupionym prze zemnie autku nie ma kompletnie żadnego sprzętu audio. Chcę kupić fabryczne radio i zmieniarkę cd ale mam problem co wybrać.
Zastanawiam się nad Concert II i tu nasuwa się pytanko: czy będzie pasować i jaką zmieniarkę dobrać. Wiem :mrgreen: , że potrzebny mi będzie również adapter can-bus (tylko jaki???)
Proszę o pomoc koledzy[/code][/quote]
Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, 13:33 przez sambo22, łącznie zmieniany 2 razy.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 15 maja 2010, 09:54

po pierwsze zmien temat bo zaraz cie dopadna..
co do radia to jesli masz miejsce na szersze radio bo i takie opcje widzialem w a6 to kup concerta i zmieniarke.jesli masz standartowe mijesce czyli zaplaniczka kolo radia to znaczy ze potrzebujesz radio zwyklej szerokosci.nie bedzie ci potrzebny zaden can adapter.zdecyduj sie na konkretne radio i wtedy mozna ci podpowiedziec.

[ Dodano: 2010-05-15, 09:56 ]
jak widze nie szanujesz zasad.mimo ostrzezenia z wczoraj nadal sie nie stosujesz do tagow.nie zdziw sie ze nikt ci nic wiecej nie odpowie.szanuj zasady i nnych uzytkownikow.

sambo22
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 28 lut 2010, 14:19
Lokalizacja: Żary

Post autor: sambo22 » 15 maja 2010, 13:11

tomkom1 pisze:po pierwsze zmien temat bo zaraz cie dopadna..
co do radia to jesli masz miejsce na szersze radio bo i takie opcje widzialem w a6 to kup concerta i zmieniarke.jesli masz standartowe mijesce czyli zaplaniczka kolo radia to znaczy ze potrzebujesz radio zwyklej szerokosci.nie bedzie ci potrzebny zaden can adapter.zdecyduj sie na konkretne radio i wtedy mozna ci podpowiedziec.

[ Dodano: 2010-05-15, 09:56 ]
jak widze nie szanujesz zasad.mimo ostrzezenia z wczoraj nadal sie nie stosujesz do tagow.nie zdziw sie ze nikt ci nic wiecej nie odpowie.szanuj zasady i nnych uzytkownikow.
Dzięki szanowny kolego za odpowiedź. Zapalniczka znajduję się w panelu środkowym koło dźwigni "ręcznego". Zdecydowany jestem na concerta :-) i tu nasuwa się pytanie: concert I czy concert II i jaka zmieniarka.



Co do tagów i regulaminu to przepraszam wszystkich użytkowników forum, jestem nowy i jeszcze tego nie ogarniam. Pierwszy raz mam styczność z forum, więc proszę o wyrozumiałość koledzy...
P.S. Napiszcie jak nazywać tematy itd.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 16 maja 2010, 08:30

sambo22, a wiec mozesz uzyc szerokiego radia mam na sprzedaz concerta z nowym prockiem i zmieniarke do niego razem z kablem.w tych radiach byl klopot z procesorem.ja mam juz wymieniony procek na nowy wiec znowu 10 latek pochodzi.jak cos to pw.a
co do nazywania tematow to na poczatku ci sie to udawalo jakos..poprostu w kwadratowych nawiasach podajesz model auta do jakiego odnosi sie temat np [a6 c4] tresc tematu

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga