Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Jakie dobre radio do c4?

Car Audio
ODPOWIEDZ
Kmicik
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 93
Rejestracja: 23 paź 2014, 10:57
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.3 133KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Wawa ->Poznań

Jakie dobre radio do c4?

Post autor: Kmicik » 13 sie 2015, 08:54

Od razu zaznaczę, że nie znam się na elektryce. Chciałbym kupić jakieś dobre radio i zastanawiam się, co wybrać. Przedział cenowy to tak do 500 złotych. Głośniki mam sprawne. Jak kupię, to mechanik mi podłączy czy powinienem z tym iść do elektryka?

Gość.

Post autor: Gość. » 13 sie 2015, 13:13

Zależy co potrzebujesz. W ofercie pioneera sa teraz dostepne radyjka o bardzo dobrych parametrach i przyjemnym dzwieku. Zakupiłem sobie takie za 200zł bez CD i kolorystyke ma pod kolor podswietlenia deski a ilośc funkcji to bite pol h strojenia :) Nie bede ci podawał modelu bo jest ich kilka z CD i bez więc wpisz sobie choć by w allegro Pioneer cena do 300zł i jako nowe-dla normalnych ludzi wystarcza. U mnie w połączeniu z boomboxem młóci solidnie :)

Przem@S

Post autor: Przem@S » 13 sie 2015, 21:21

Jak kolega wyżej napisał w granicach 300zł można znaleźć fajne radyjko nowe CD/MP3/USB .
Możesz sobie wybrać takie które będzie się Tobie jak najbardziej podobać . Ważne aby było firmowe typu Pioneer , Kenwood , Sony itd.
Wystrzegaj się radyjek firmy krzak które świecą , a nie grają .

dejer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 12 lis 2012, 13:21
Lokalizacja: Kraków/Wawa

Post autor: dejer » 14 sie 2015, 08:03

W tej cenie, czyli do 500 zł kupisz spokojnie radio średniej klasy jak chociażby Telefunken ES 7050 BT. Radio przy pomocy którego będziesz mógł odtwarzać muzykę z różnych źródeł: mp3, płyty, bluetooth. Posiada fajnie wyglądający wyświetlacz LCD. Poza pozostalych bajerów to zestaw głośnomówiący po połączeniu z telefonem itd.
Specyfikację znajdziesz na motointegrator - wejdź do nich na stronę i w szukajce wklej: "TELEFUNKEN ES 7050 BT".

Awatar użytkownika
yaszczur
Moderator
Moderator
Posty: 822
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:22
Imię: Paweł
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.2 335KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: yaszczur » 14 sie 2015, 11:25

Apophis pisze:W ofercie pioneera sa teraz dostepne radyjka o bardzo dobrych parametrach i przyjemnym dzwieku.
Pioneer miał ostatnio może ze dwa udane modele (w kwocie powyżej 1tyś zł), reszta to grajki.
Apophis pisze:radyjka o bardzo dobrych parametrach i przyjemnym dzwieku. Zakupiłem sobie takie za 200zł
Jedno drugie wyklucza :)
Apophis pisze:a ilośc funkcji to bite pol h strojenia :)
Co można stroić pół godziny w sprzęcie za 200zł, bass mid treble?
Apophis pisze:Pioneer cena do 300zł i jako nowe-dla normalnych ludzi wystarcza.
Zgoda, zależy też kto co lubi i jakie ma wymagania, ale nie piszcie że to sprzęty o bardzo dobrych parametrach.

Radio z dobrymi parametrami ma na pokładzie między innymi: DSP, korekcje czasowe, min 9 pasmowy EQ i zwrotnicę.
dejer pisze:W tej cenie, czyli do 500 zł kupisz spokojnie radio średniej klasy jak chociażby Telefunken ES 7050 BT
Chyba sobie żartujesz :) obok radia średniej klasy to ono nawet nie leżało :)
Pozdrawiam...

Gość.

Post autor: Gość. » 14 sie 2015, 12:05

yaszczur, Nie wiesz to nie pisz. <figielek> U mnie dzwiek miał być dobry i myslałem że wcześniejszy peying go daje ale teraz jest bardzo dobry i to własnie takim tanim pioneerem. Mój sprzęt z subkiem gra lepiej jak fabryczne BOSE w D2. Heveliusz(może ktoś go zna) stroił mi audio dobre pół h bo niestety nie ma tam tylko treble i bass ale cała gama częstotliwości poszczególnych pasm.
I kazdy nawet tani pioneer ma do siebie to że ubarwia dzwieki tak jak chcemy w przeciwieństwie do kenwooda który gra raczej wymagając dobrej jakości plików.

Nie jestem audiofilem i taka symfonia jaką daje bose+więcej niskiego tonu w tle mi wystarcza w zupełności,a mam w moim odczuciu ciut lepiej.

To jest dokladnie to:
http://www.euro.com.pl/radioodtwarzacze ... 70ub.bhtml

Mnie w zupełności wystarcza. Ale mozna mając wiekszy budżet pokusić sie o radio z SD,Bt,i innymi bajeram jak i nawet DVD z navi ale to juz wieksze koszta.

Do samego radia i odtwarzania muzyczki na fabrycznych głosnikach to jest wystarczające.

Awatar użytkownika
yaszczur
Moderator
Moderator
Posty: 822
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:22
Imię: Paweł
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.2 335KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: yaszczur » 14 sie 2015, 15:09

Apophis pisze:yaszczur, Nie wiesz to nie pisz. <figielek>
Bawię się w CA ładne 7-8 lat, zawsze miałem hopla na tym punkcie, przerzuciłem już nie jedno radio praktycznie każdej dobrej marki, ciężko policzyć na palcach... obecnie gości od dłuższego już czasu Kenwood KDC-BT73, ale ja się tam nie znam ;)
Pozdrawiam...

Gość.

Post autor: Gość. » 14 sie 2015, 15:13

No wlasnie jesteś audiofil więc to nie temat dla ciebie :]

Przem@S

Post autor: Przem@S » 15 sie 2015, 21:58

Zaczynałem od marketówek i przesiadając się coraz wyżej za kazdym razem był lepszy dzwięk . Dla zwykłej osoby taki grajek za 200zł jest wystarczający , a ten telefunken , peing i reszta dziadostwa do niczego sie nie nadaje.
Obecnie mam kenia KDC-7534u szukałem go w Pl dosłownie ze świecą , a dzwięk jest super.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga