Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

moje a6 avant 2.7T

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mastercratorr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 264
Rejestracja: 11 mar 2009, 20:17
Lokalizacja: Warszawa City

Post autor: mastercratorr » 02 paź 2009, 22:32

O BOÂŻE o co wy się kłócicie dajcie na LUZ.
Ja zazdroszczę tej fury PAGOROWI bo POSTI bardzo o nią dbał i wiele wyrzeczeń go kosztowało żeby tak furę do takiego stanu doprowadzić

Dziwie się że sprzedał.

PAGOROWI to tylko można POGRATULOWAć takiej fury i przestańcie się spinać na forum to nie ma sensu

Awatar użytkownika
posti
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 387
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:20
Imię: Robert
Moje auto: A4 B7
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CAHB 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: posti » 02 paź 2009, 23:18

o kurde ale sie rzeźnia zrobiła :D:D:D chłopaki nie rozumiem jednego a mianowicie ze ktos komuś ma zazdroscic fury... samochód kupuje sie dla siebei i tylko dla siebie a nie po to zeby komuś kopara opadała.... i wiem ze shoffel nie bedziezazdroscił pagorowi fury ani odwrotnie... każdy z tych samochodów ma w sobie cos wyjątkowego i tyle

mastercratorr, samochód został sprzedany z przyczyn o których pisałem w ogłoszeniu czyli wizja tego ze za rok mam ślub i kaske 3ba odłozyc na troche inne cele, a jak miałem 2,7T to kazdy grosz był w nią wkładany zeby wszytsko miało rece i nogi... kolejnym powodem było to ze jak sie ma 2,7T i lubi sie dłubac przy samochodzie to dłubanina nie ma końca bo ten silnik ma ogromny potencjał... w moim przypadku były plany na mody do mocy rzedu 400KM a jak wiadomo koszty nie byłyby małe i dodatkowo byłaby to kasa której nigdy bym juz nei odzyskał a wiadomo ze nie mialbym tego samochodu na wieki wieków.

teraz sam nei wiem co kupic... puki co jestem bez samochodu :(:(:(
MOC JEST NAŁOGIEM, TURBO PODSTAWA, NITRO ZABAWĄ...

Awatar użytkownika
mastercratorr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 264
Rejestracja: 11 mar 2009, 20:17
Lokalizacja: Warszawa City

Post autor: mastercratorr » 02 paź 2009, 23:23

ja proponuje FIATA 126P
Najlepszy na nasze drogi :) :lol:

Awatar użytkownika
ShoofeL
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1103
Rejestracja: 26 lip 2008, 22:14
Imię: Łukasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2003
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI AYM 155KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Tychy, Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: ShoofeL » 02 paź 2009, 23:25

A ja na koniec tej pogadanki powiem tak:
Pagór ma świetną furę i też mi się podoba...

Z Pagórem zrobiliśmy razem 6000 km po Europie i jakoś dalej żyjemy, więc takie bezsensowne komentarze, ze któryś z Nas się zabije wcześniej, czy później raczej nie są na miejscu.
Patrzajcie jak Wy jeździcie, bo nikt nie zna dnia, ani godziny...

Amen...

Awatar użytkownika
posti
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 387
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:20
Imię: Robert
Moje auto: A4 B7
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CAHB 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: posti » 02 paź 2009, 23:43

a ja dorzuce jeszcze tylko tyle ze 3ba jeździc z glową i normalne ze jak sie ma mocne auto to kusi zeby pocisnąc, tylko 3bawiedziec kiedy i w jakiej sytuacji można, a kiedy powiedziec sobei STOP... i <font color='red'><b>censored</b></font> nie mówcie tu o zabijaniu sie bo to chyba najgorsze co mozne napisac klubowicz do drugiego klubowicza... tyle w temacie... szkoda ze ta dyskusja przybrała taki ton, no ale niestey takie życie

P.S. do moderatora---- sory za tego bluzga ale no poprostu nei wytrzymalem
MOC JEST NAŁOGIEM, TURBO PODSTAWA, NITRO ZABAWĄ...

Awatar użytkownika
PAGOR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 834
Rejestracja: 14 lis 2008, 21:36
Lokalizacja: BIERUń STARY/ŚLĄSK

Post autor: PAGOR » 03 paź 2009, 06:45

ooooo Stasiuszef posłuchaj .... jak zrobisz 1/10 kilometrów których ja przejeździłem w życiu to wtedy będziesz się mógł wypowiadać na mój temat :!: nie znasz mnie człowieku raz mnie widziałeś więc nie opowiadaj głupot...

Shoofel mi nie zazdrości ani ja Jemu bo oboje mamy fury naprawdę wypaśne i kupione dla siebie a nie żeby ktoś nam zazdrościł...

To ile mi spali to już mój interes, kupując ją liczyłem się z tym i nie martwi mnie to <ok>

Jestem wdzięczny Postiemu że tak dbał o ten samochód i że ja teraz mogę jeździć takim cudem :mrgreen: i napewno będę o niego dbał jak tylko będe potrafił...

Więc Turas i Stasiuszef skończcie te wywody że ktoś się zabije czy coś bo dla mnie to kupa śmiechu, a zabić to się można również maluchem ....

Pozdro
PAGÓR
Obrazek

Awatar użytkownika
mastercratorr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 264
Rejestracja: 11 mar 2009, 20:17
Lokalizacja: Warszawa City

Post autor: mastercratorr » 03 paź 2009, 08:10

Mnie to pier...........

Awatar użytkownika
posti
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 387
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:20
Imię: Robert
Moje auto: A4 B7
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CAHB 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: posti » 03 paź 2009, 12:01

panowi no juz prosze o spokój... chillllllllllllllll....
MOC JEST NAŁOGIEM, TURBO PODSTAWA, NITRO ZABAWĄ...

Awatar użytkownika
stasiuszef
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 595
Rejestracja: 25 wrz 2008, 17:47
Imię: Forum Audi
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 ACK 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Katowice/ Schliesen/ Silesia
Kontakt:

Post autor: stasiuszef » 03 paź 2009, 19:38

ShoofeL pisze:stasiuszef, idąc dalej Twoim tokiem myślenia, to Tobie tez powinno być w tym momencie łyso, bo spokojnie moim zetorem odstawiam Cię na każdych światłach
Ja nie mam Audi A6 po to żeby się ścigać z Hondami na torach,np. w Wyrazowie lub pod Tesco, albo z jakimiś podrasowanymi Lanosami spod świateł, bo jakby wyglądało kombi z fotelikiem dla dziecka z tyłu zapierdzielający po torze.Moim zdaniem idiotycznie to mało powiedziane.No ale każdy może poczuć się jak Hołowczyc, nawet posiadacz A6, tylko po co ??
ShoofeL pisze:...i podejrzewwam, że ten podtlenek LPG też by Ci za bardzo nie pomógł :-)
...a to po to żeby było tanio koleżko.Stawiam flachę że jeżdżę taniej jak Ty tym Twoim klekotem.
PAGOR pisze:ooooo Stasiuszef posłuchaj .... jak zrobisz 1/10 kilometrów których ja przejeździłem w życiu to wtedy będziesz się mógł wypowiadać na mój temat
Kochany rzeczywiście jesteś tak doświadczony życiem że niech to cholera... :lol: jeśli mówisz o tych 6000 po Europie to wybacz, zwracam honor, muszę jeszcze trochę pojeździć. :-P Tak między nami, to spokorniej troszkę.
I tak na koniec; kiedyś kolega powiedział mi ważne zdanie."Każdy ma w życiu priorytety".Dla mnie samochód na pewno nie będzie na 1 miejscu jeśli o to chodzi.
PAGOR niech się fura sprawuje i niech mało pali- tego Ci zyczę.Pozdro
usunieto !!

Awatar użytkownika
PAGOR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 834
Rejestracja: 14 lis 2008, 21:36
Lokalizacja: BIERUń STARY/ŚLĄSK

Post autor: PAGOR » 03 paź 2009, 20:19

stasiuszef pisze:Kochany rzeczywiście jesteś tak doświadczony życiem że niech to cholera... :lol: jeśli mówisz o tych 6000 po Europie to wybacz, zwracam honor, muszę jeszcze trochę pojeździć. :-P Tak między nami, to spokorniej troszkę.
I tak na koniec; kiedyś kolega powiedział mi ważne zdanie."Każdy ma w życiu priorytety".Dla mnie samochód na pewno nie będzie na 1 miejscu jeśli o to chodzi.
PAGOR niech się fura sprawuje i niech mało pali- tego Ci zyczę.Pozdro
_________________
Nie mówie o tych 6000 km po Europie z Shooflem bo to była jedna trasa... ale gdybyś coś o mnie wiedział , to wiedziałbyś też że przez prawie dwa lata jeździłem ciężarówką po całej Europie i zrobiłem napewno więcej kilometrów niż Ty przez 10 lat ...
Nie mów mi czy mam być spokojny czy nie - bo nie lubię ludzi którzy wypowiadają się na temat kogoś kogo nie znają. Dobrze Ci kolega powiedział o priorytetach ja też takie mam ale nie muszę się Tobie tłumaczyć , ale na pewno nie samochód jest głównym priorytetem, a to czy ktoś się ściga z hondami czy nie nie Twój biznes ... każdy jest dorosły i decyduje sam za siebie więc po co się wypowiadasz na ten temat???
Masz jakiś kompleks czy chcesz ludzi umoralniać??? jeśli tak to masz problem bo chyba na złą osobę trafiłeś bo ja napewno nie posłuchałbym w jakiejkolwiek kwesti człowieka takiego jak Ty.
PAGÓR
Obrazek

mÂłody

Post autor: mÂłody » 04 paź 2009, 11:36

stasiuszef pisze:/quote]
Ja nie mam Audi A6 po to żeby się ścigać z Hondami na torach,np. w Wyrazowie lub pod Tesco, albo z jakimiś podrasowanymi Lanosami spod świateł, bo jakby wyglądało kombi z fotelikiem dla dziecka z tyłu zapierdzielający po torze.Moim zdaniem idiotycznie to mało powiedziane.No ale każdy może poczuć się jak Hołowczyc, nawet posiadacz A6, tylko po co ??
[
hm a powiedz Mi czym sie różni A6 kombi od Hondy ktora lata po torze?(Czako też ma prawdopobodnie dwa foteliki.. i smigał jak szalony :roll: ) .. samochód to samochód a to żę innych nie stać jest na kupno samochodu marki Audi tylko na tańszą w tym wypadku Honde to juz jego sprawa... i naprawde teraz to jest kupa śmiechu ponieważ nie każdy ma samochód tylko do wożenia dzieci do szkoły i tak aby nie przekroczyc 4 tys obrotów i nie miec frajdy z posadania takiego samochodu... :roll: :roll:


a jazda po torze to świetny sprawdzian na to, aby sprawdzic swoje umiejętności w trudnej sytuacji ktora może się zdarzyć na drodzę...


... eh

Awatar użytkownika
stasiuszef
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 595
Rejestracja: 25 wrz 2008, 17:47
Imię: Forum Audi
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 ACK 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Katowice/ Schliesen/ Silesia
Kontakt:

Post autor: stasiuszef » 04 paź 2009, 12:41

PAGOR powiem ci szczerze, nie chce nic o tobie wiedzieć i chyba trzeba już skończyć ten temat bo za bardzo się zapętlasz, zaraz wybuchniesz i będzie kupa smrodu.
PAGOR pisze:każdy jest dorosły i decyduje sam za siebie więc po co się wypowiadasz na ten temat???
Jakoś nie widać tego po tobie....a u nas w kraju jest wolność słowa i każdy może wypowiadać się tak jak chce.
Szkoda klawiatury na was Tyscy moralizatorzy!!Ucinam temat bo "głową muru nie przebijesz".Nie ma co ale myślałem że jak ktoś jest "super user" to jest troszkę mądrzejszy.Niestety zdarzają się wyjątki.Pozdro
usunieto !!

Awatar użytkownika
stasiuszef
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 595
Rejestracja: 25 wrz 2008, 17:47
Imię: Forum Audi
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 ACK 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Katowice/ Schliesen/ Silesia
Kontakt:

Post autor: stasiuszef » 04 paź 2009, 13:29

Nie mam nic przeciwko spotom, ale sami zauważcie że ludzie którzy jeździli już nie przyjeżdżają, dlaczego??Nie mówie o sobie bo byłem chyba 3 razy i dałem sobie spokój, zresztą wolę spędzić czas z dzieckiem, albo iść do parku na spacer!
rubio pisze:Jak ktoś nie ma ochoty jeździć na spoty to przynajmniej mordka na kłódkę i nie obrażać kolegów...poza tym przy kompie zawsze większa odwaga...
Coś ci powiem rubio. Ktoś napisał w poście w dziale klubowym że ludzie nie chcą jeździć na spoty i nie wie czemu??To ja ci powiem czemu.Po to jest forum internetowe żeby z niego korzystać, jedni wolą taką formę a inni lubią ukręcać przeguby na torze i obwieszać swoje auto flagami!Zarówno jednych jak i drugich należy szanować jednakowo i nie zgodzę się na Twoje hasło "mordka na kłodkę".Tak to możesz mówić do swojego psa jak go masz!Nikt nikogo nie obraża, daleki jestem od tego, nie używam wulgarnych słow, jestem kulturalny, a jeśli mówienie że czarne jest czarne a białe jest białe Ci nie odpowiada to zmień forum.Szanujmy się nawzajem.
Pożyczyłem Pagorowi udanej eksploatacji auta, a on w zamian najechał na mnie że on Tirem jeździł i wogóle mam się nie odzywać bo on jest gość.Szkoda gadać.Myślałem że zakończymy tę bezsensowną połajankę, ale co chwila ktoś dorzuca nowy wątek.
usunieto !!

Awatar użytkownika
posti
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 387
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:20
Imię: Robert
Moje auto: A4 B7
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CAHB 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: posti » 04 paź 2009, 14:27

KURDE LUDZIE KONIEC TEMATU.... to miał być temat o moim samochodzie a nie pierd... o szopenie... zrobiła s ie jakaś bezsensowna rzeźnia :!: :!: :!:

NIECH MODERATOR WEÂŹMIE SIE ZA TEN TEMAT I COS TU ZROBI :!:
MOC JEST NAŁOGIEM, TURBO PODSTAWA, NITRO ZABAWĄ...

Awatar użytkownika
mastercratorr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 264
Rejestracja: 11 mar 2009, 20:17
Lokalizacja: Warszawa City

Post autor: mastercratorr » 04 paź 2009, 14:37

Lepiej zakończyć tą rozmowę faktycznie.

Niech Pagór jest w końcu szczęśliwy nowym zakupem bo ma fajne auto.

Chłopaki dajcie se z bańki i na piwo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga