Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A6 C4 2.8 193km Quattro Avant

Prezentacja w/w aut.
Awatar użytkownika
GIORGIO
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 28 lip 2010, 16:51
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Post autor: GIORGIO » 31 lip 2010, 20:56

Dziś autko trafiło do domu, zostało do zrobienia parę drobiazgów (listewki, klosz halogenu, dolne listwy itp... Srodek już wypranmy i zrobiona pierwsza polerka.Teraz to już z górki. Najważniejsze , że wszystko w aucie działa...no i fajnie jeźdźi :mrgreen:

Zostało zrobić jeszcze tylko tylne nadkole bo ma parę bąbli, ale myślę, że do końca sierpnia będzie cacy.
Parę zdjęć : Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ŻYCIE JEST PIęKNE

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 31 lip 2010, 21:35

GIORGIO, najpierw znowu sie czepne.tego co dobieral lakier do tego blotnika to bym za wora przyczepil do haka...hlapacze bleee.sa oki na zime ale na lato bym je zdejmowal..przydalaby sie niewielka gleba.-30mm zrobilo by furore...
srodka nie moge sie napatrzec superasny.....silnik masz ladnie wayczyszczony lu zadbany.ja swoj w niedlugim czasie rowniez zamierzam odswierzyc....podobaja mi sie lusterka w kolorze..na pszyszlosc pomysl nad wymiana ich na te z a6 c4 pasuje bez jakiejkolwiek przerobki...fela miodna....gratuluje zaparcia i ciesze sie ze po wielkich porzadkach nastal ten moment kiedy juz sie jezdzi i nic sie nie psuje nie trze itp...tylko tak dalej

Awatar użytkownika
GIORGIO
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 28 lip 2010, 16:51
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Post autor: GIORGIO » 31 lip 2010, 21:55

tomkom1, masz rację z "worem" :mrgreen: . dałem za błotnik 350 zł a on go spier.... z bliska nawet widać jak go malował (z góry na dół). Kiedyś polerowałem felgi (dla siebie) wezmę papier 2000 i postaram się usunąć te pionowe pasy.

Gleby nie mogę zrobić bo mam probl;em z kręgosłupem i nie mogę już jeźdźić na "desce". były czasy, że miałem autko z prześwitem 10 cm, tylko miskjo olejowe pękały :lol: . Teraz muszę mieć autko wyższę i bardziej komfortowe.

Przyznam się, że Audicą będzie jeździć moja żona, bo na razie jeszcze mam problemy z wsiadaniem i wysiadaniem. (muszę jeździć Vanem)

a lusterka...już szukam :mrgreen:
ŻYCIE JEST PIęKNE

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 31 lip 2010, 22:56

GIORGIO pisze: Gleby nie mogę zrobić bo mam probl;em z kręgosłupem i nie mogę już jeźdźić na "desce". były czasy, że miałem autko z prześwitem 10 cm, tylko miskjo olejowe pękały :lol: . Teraz muszę mieć autko wyższę i bardziej komfortowe.
zrob glebke na ori amorach zapewniam cie ze kregoslup ci nie ucierpi.nie mowie o utwardzeniu a tylko o obnizeniu.wypelnia ci sie nadkola nic wiecej.mam to samo zrobione komfort pozostal....pozatym u ciebie masz jeszcze jak widze wysoki rpofil opony wiec i to pozwoliz achowac komfort....
a lusteerka gratuluje.fajnie bo mozna wiele z nimi zrobic...np przerobioc na skladane pradem,lub podac do nich obudowy chrom.....
co do takiego wana jak masz w opisie to tez kiedys jeszcze nabede :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: komfort w tym jest suuper....umiesc drugie autko w temacie nasze auta inne marki pociesze oko troche....

Awatar użytkownika
robak26
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1137
Rejestracja: 30 lip 2009, 17:52
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.2 230KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: robak26 » 01 sie 2010, 13:48

tomkom1, gleba? i komfort?
Coś mi nie pasuje.
Ja mam standard i jak się bujnę i wpadnę w dziurę powietrzną to słyszę jak chlapacze przód trą.
Boję się ,że błotniki bym pozrywał na glebie miękkiej.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 01 sie 2010, 17:58

robak26, co innego -60mm a co innego -30-40mm.do tego dajesz amorki gaz lub jak w mojej opcji olej-gaz i jest naprawde spoko.uwierz mi ze tez cenie komfort....

Awatar użytkownika
robak26
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1137
Rejestracja: 30 lip 2009, 17:52
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.2 230KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: robak26 » 01 sie 2010, 19:11

Tył "jak cię mogę" ,ale przód lubię niski.
Skradam się do obniżenia samego przodu.
Lubię jak auto "z klina patrzy". He,he...
Wezmę to pod uwagę.
Dzięki.

Awatar użytkownika
Koolas
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 77
Rejestracja: 06 lis 2009, 19:08
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Koolas » 02 sie 2010, 20:51

GIORGIO, witam kolegę z osiedla :)
widzę że zmieniliśmy jettki na podobne autka, podobnie jak kolega tomkom1, polecam glebę -40mm sam wrzuciłem cały komplet (sprężyny i amorki) firmy MTS i jestem mega zadowolony komfort pozostał a samochód -40cm
felga ładna ale szkoda że 15" sam jeżdzę na 15" i szukam czegoś innego (17")

tomkom1, do C4 nie robią większej gleby niż -40 no chyba że zamówisz zestaw za 4000PLN ale to już się mija z celem bo taniej airrida włożyć będzie

już niedługo przedstawię swoją niunię... CDN
USUNIęTO - złamanie punktu 29 Regulaminu!

Awatar użytkownika
GIORGIO
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 28 lip 2010, 16:51
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Post autor: GIORGIO » 02 sie 2010, 21:15

Koolas, witam, witam...
Dziś Cię mijałem, na taką "glebę" jak masz w swojej wiśniowej strzale to już nie mogę sobie pozwolić :-/

Takie zawieszenie jak jest teraz u mnie, też odczuwam...
Przy obecnym stanie zdrowia nie mogę "utwardzać" samochodu.
ŻYCIE JEST PIęKNE

Awatar użytkownika
Koolas
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 77
Rejestracja: 06 lis 2009, 19:08
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Koolas » 02 sie 2010, 21:18

wiśniowa jettka sprzedana, teraz została jeszcze niebieska brata i moje czarne A6 C4 Avant 2,5TDI 140KM
USUNIęTO - złamanie punktu 29 Regulaminu!

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 02 sie 2010, 21:34

Koolas, a od czego jest flexa? <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok>

Awatar użytkownika
Koolas
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 77
Rejestracja: 06 lis 2009, 19:08
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Koolas » 02 sie 2010, 21:45

tomkom1, życie Ci nie miłe :?: :-P
takich zabiegów to ja nie stosuję, jak ktoś chce mieć tył wyżej to polecam mocowania górne od NIVO wtedy tył idzie na seryjnej sprężynie jakieś 30-40mm do góry.
Już lepiej pokombinować, popytać, może MTS dopasuje springi od innego modelu o podobnej charakterystyce, wymiarze ale niższe...
O cięciu sprężyn nie będę się rozpisywał bo i po co, wystarczy pomyśleć że jak na uciętej włoże coś do bagażnika to będę go ciągną po ziemi, zresztą auto skacze jak piłeczka ping-pongowa. A efekt ma być odwrotny, ma się kleić do drogi i ładnie wyglądać.
Dość OT o springach bo GIORGIO, nas pogoni ;-)
USUNIęTO - złamanie punktu 29 Regulaminu!

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 02 sie 2010, 22:20

Koolas, no o tej flexie to bylo podchwytliwe pytanie...nie podejrzewaj mnie o takie zezby......

Awatar użytkownika
GIORGIO
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 28 lip 2010, 16:51
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Post autor: GIORGIO » 14 sie 2010, 12:24

Wymieniłem parę dni temu świece i okazało się , że autko jedzie jak " na ręcznym". ÂŚwiece kupowałem w sklepie wg, katalogu. Sprzedawca poszukał i znalazł, świece NGK to silnika AAH. Zapewniał, że takie same idą do ACK i tu ZONK. Okazało się, że do ACK idą NGK BKR6EKUB, których nawet nie mają sklasyfikowanych ;-) . Naszukałem się świec, są ale po 40 - 50 zł za sztukę. Wstawiłem u znajomego stare i okazało się, że muszą być takie jak w katalogu. Poszukałem na allegro i znalazłem po 24 zł za sztukę :-) . Tylko jeden gość miał.

W tygodniu wstawię bo przewody już wymieniłem (BERU) i głupio tak nie wymienić świeczek

W autku wymieniłem gałkę do zmiany biegów i dałem chromowane nadkola, wiem że nie wszyscy to lubią ale mi się podoba ;-) .
Muszę wymienić dolne listwy bo mnie coś trafia jak na nie patrzę, są powichrowane i bez zaślepek. Nie chcę Chinszczyzny i szukam ładnych na szrotach.

jedna taka fotka na pocieszenie oka ;-) Obrazek
ŻYCIE JEST PIęKNE

Awatar użytkownika
robak26
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1137
Rejestracja: 30 lip 2009, 17:52
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.2 230KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: robak26 » 14 sie 2010, 13:07

Chromowane nadkola wyglądają nie źle.
Sam pewnie nie odważył bym się na to.
No może czarne.
Pokaż gałkę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga