Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[CGLC 2.0 177 KM] Auto wpada w wibracje chwilowy brak mocy

Silniki wysokoprężne
GizmoC7
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 04 sie 2019, 10:59
Lokalizacja: Malbork

[CGLC 2.0 177 KM] Auto wpada w wibracje chwilowy brak mocy

Post autor: GizmoC7 » 07 gru 2019, 20:46

Cześć wam ostatnio mam problem z moją Audi 2.0 TDI 177 KM CGLC MULTITRONIC auto dzisiaj jak przyjechałem pod dom zatrzymałem się i wpadlo w wibracje telepie buda jakby paliwa nie dostawał ale nie gaśnie miałem też sytuację że podczas jazdy brakowało mu mocy troszkę dopiero jak dałem mu więcej gazu załapał przebieg 145k km macie jakieś pomysły? Sprawdzić pomiary wtryskow? A może pompa wtryskowa? Czy cykanie z pompy podczas dawania gazu jest normalne?
Ostatnio zmieniony 07 gru 2019, 20:48 przez GizmoC7, łącznie zmieniany 1 raz.

avaq320
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 04 paź 2019, 20:49
Lokalizacja: Wawa

Post autor: avaq320 » 10 gru 2019, 17:10

Tak jak masz możliwość sprawdź parametry wtrysków. Na pompie jest jakiś zaworek, po odkręceniu którego zobaczysz czy są zebrane opiłki - jeżeli są to masz odpowiedź. No niestety, mogłeś zatankować coś słabego. Jeśli to to, to tylko Ci dodam, że można już regenerować wtryski piezoelektryczne - mi się udało, na razie pół roku auto śmiga bez problemów.

Objawy jakie były u mnie - odpalony na zimnym miał nierówne obroty jałowe i trząsło autem. Potem doszedł tryb awaryjny i odcięcie mocy po gwałtownym depnięciu.

GizmoC7
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 04 sie 2019, 10:59
Lokalizacja: Malbork

Post autor: GizmoC7 » 14 gru 2019, 21:07

Byłem już na serwisie ale tam pracują idioci gość mi mówi że turbo do zmiany pokazuje mu logi wtryskow a tam na cyk 4 wartość 3... I skacze raz mniej raz więcej buja autem jak cholera zacina się kazali mi jeździć jeszcze bo nie ma miejsca w serwisie będzie 2 technik sprawdzał mam nadzieję tylko że nie powie że to turbo bo wiem że to wtryski i dziś jak jechałem to znowu szarpala bujalo autem aż wypadł błąd skrzyni ale jazda możliwa dalsza sprawdziłem auto to wyszło że jakiś czujnik prędkości wyjściowej g195... Jest się czego bać z tym czujnikiem?

burger
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2019, 19:58
Lokalizacja: Zalezianka

Post autor: burger » 25 gru 2019, 13:37

Najprawdopodobniej pada jakieś połączenie elektryczne w sterowniku skrzyni biegów. Błąd się powtarza? Zapala się zaraz po odpaleniu czy po jakimś czasie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga