Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[2.7TDI BPP 163KM] Czujnik poziomu paliwa

Silniki wysokoprężne
avs_82
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15
Rejestracja: 07 lis 2020, 21:31
Imię: Adam
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Słupsk

[2.7TDI BPP 163KM] Czujnik poziomu paliwa

Post autor: avs_82 » 17 lip 2021, 18:16

Witam.
Mam problem w swoim audi a6c6 2.7 tdi 2007r quattro od niedawna jestem właścicielem tego auta. Z tego co się zorientowałem pojemność zbiornika paliwa to 80 litrow.
Wskazówka nie pokazuje nigdy rezerwy a już raz zabrakło mi paliwa. (tak przypuszczam bo po dolaniu odpowietrzeniu auto odpaliło.) Tylko ze po tym jak zabrakło zatankowałem około 65 litrow paliwa więc coś powinno tam jeszcze być.
Podłączyłem vcds i widzę że kanały 29 30 i 31dotycza właśnie kalibracji zbiornika paliwa. Wartości jakie tam były dla jednego czujnika było 128 s dla drugiego 136. Zastanawia mnie jakie wy macie parametry w tych kanałach po zatankowaniu auta do pełna? I co może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Dwa razy mi się tak zdarzyło że ze przy 1/4 poziomu paliwa na wskaźniku auto nie odpalało trzeba było zatankować i zalać zbiornik a potem odpowietrzyć. Na komputerze zasięg pokazywał jeszcze na około 200 km. Czy ktoś miał podobny problem i udało mu się z nim uporać?
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i pomoc.
W aucie nigdy nie zapaliła się rezerwa w sumie nic dziwnego skoro wskazówka pokazywała 1/4.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga