Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi a6c6 2,7 tdi błąd P0727

Silniki wysokoprężne
Citek12345
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2023, 09:24
Imię: Przemyslaw
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI CANA 190KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Rydułtowy

Audi a6c6 2,7 tdi błąd P0727

Post autor: Citek12345 » 17 gru 2023, 11:03

Witam szanownych panów ,mam problem z autkiem tak jak w temacie . Błąd P0727 wywala mi przy zapaleniu autka po czym gaśnie . Opowiem po krótce jak to sie stało ,otóż zapewne to moja wina bo przeładowałem autko ,nie chciało mi sie dwa razy jeździć do OBI po kafelki i załadowałem do niej ponad 500kg no i jeszcze ja i kolega . Autko dojechało szczęśliwie ,jechałem powolutku ale na drugi dzień upomniało sie o swoje i zaczął sie wyświetlać ten błąd .Czytałem o tym w necie i wymieniłem czujnik położenia wału ,wymieniłem na nowy akumulator (i tak nadawał sie do wymiany) wymieniłem oleje w skrzyni multitronik i w silniku no i to samo. Wydaje mi sie że audi nie jeździ tak płynnie teraz jak wcześniej ,przeciąga biegi itp. Błąd P0727 ,,sygnał prędkości silnika z modułu sterowania,brak sygnału,,, Byłem nawet na adaptacji skrzyni ,też nic. Moje pytanie to czy w silniku oprócz czujnika położenia wału jest jeszcze owy czujnik prędkości ? Jak zmierzyć ciągłość przewodów i co mogło sie zepsuć w skrzyni? Gość który regenerował mi skrzynie twierdzi że objechał łańcuch ,albo sterownik . Ja generalnie sądzę że to sprzęgło skrzyni (tarczki) ale zanim cokolwiek będe robił prosił bym bardziej zorientowanych kolegów o pomoc .
Pozdrawiam i czekam na sugestie

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga