Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z Audi S6 C5

Silniki benzynowe
ODPOWIEDZ
vastor22
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2023, 22:35
Imię: Konrad
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.2 335KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Lublin

Problem z Audi S6 C5

Post autor: vastor22 » 09 paź 2023, 22:43

Witam jestem tu nowy dlatego jak nie w tym miejscu pisze to przepraszam .
Witam kolegów pisze , bo mam problem ze swoją perełką(S6), może ktoś z was wie co może być nie tak . A zatem od pewnego czasu mam problem z dziwnym telepaniem na postoju oraz szarpaniem przy przyspieszaniu . Objawia się to głównie z rana jak odpalę auto , trzęsie cała buda i faluje na obrotach jak zacznę przyspieszać , to szarpie/przerywa . Dzieje się to przez krótki moment po czym auto wraca do poprawnego działania . Intensywność tych objawów jest rożna . Czasem bywa tak , ze rano odpalę auto pojawiają się objawy po 2 minutach ustępują i pojawiają się ponownie np za 2-3 dni . I tak w koło Macieju . Przynajmniej z moich obserwacji wynika , ze częściej się to dzieje na zimnym silniki chociaż i jak się już rozgrzeje to potrafi się objawiać to samo . W czym może być problem ? Zacząłem od wymiany Cewek i świec nie pomogło . Auto zaprowadziłem do mechanika on wymienił jedna sondę i stwierdził , ze nic innego niepokojącego nie znalazł poza tym , ze z autem wszystko powinno być ok żebym spróbował do jakiegoś elektryka , bo może gdzieś z elektryka jest problem . Elektryk stwierdził podobnie , ze wszystko niby jest w porządku . Czy ktoś miał podobny problem ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga