Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 2.8 Quattro] tiptronik chyba padnięty

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
Maxgp
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2008, 01:08
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

[A6 2.8 Quattro] tiptronik chyba padnięty

Post autor: Maxgp » 29 maja 2008, 18:40

Witam
zakupiliśmy Audi 98 rok 2.8 Quattro z wadą skrzyni i chciałbym dowiedzieć sie gdzie można najbardziej fachowo ocenić usterke i naprawić chyba że kupić jakąś inną wiem że temat sie powtarza i już było odpisywane , ale widze że to odwieczny temat więc może Ci którzy mieli zepsutą i pytali teraz mają dobrą i wiedzą gdzie najlepiej. Może ktoś ma nowe namiary itp. Usterka na dzień dzisiejszy taka że niema ani 4 ani 5 biegu
zmienia z trójki na czwórke albo piątke ale wtedy jest tak jakby na luzie czyli dodając gazu obroty wzrastają a samochód nieprzyspiesza. Narazie jeździmy na tym trybie niby miejskim "3" ale czas na naprawe. Jak ktoś coś konkretnego wie prosimy o pomoc . Słyszałem już o Sserwis , ASB Palka , oraz jest gosc na allegro o nicku max-warsztat to narazie nasi kandydaci jak ktoś o nich coś wie też prosze o rade.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2008, 16:54 przez Maxgp, łącznie zmieniany 1 raz.

Maxgp
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2008, 01:08
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Maxgp » 29 maja 2008, 19:25

Dąbrowa Górnicza

Awatar użytkownika
TURAS
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 197
Rejestracja: 22 maja 2008, 16:32
Lokalizacja: Katowice

Post autor: TURAS » 30 maja 2008, 21:13

Jak jesteś z DÂĄBROWY GÓRNICZEJ to mam bardzo dobrego gościa od automatów w ÂŻORACH gość mi robił w TRANS AM 5,7l automat i tak mi to zrobił że jak zapioł 4 biego to jarał mi kapcia jak cholera. Może się wyda to dziwne ale fakt tak było.
Podaje ci nr. do Grzegorza z ÂŻor 692-151-080 i powiedz że jesteś od Marcina z Katowic to ci policzy fajnie i zrobi jeszcze lepiej. Tam masz gwarantowane że zrobi solidnie i dobrze. Dużo znajomych z POLSKI robi u niego skrzynie w amerykanach ale także robi inne auta potrafi cuda.
Dzwoń pytaj.
Jutro też pracuje do 14 więc dzwoń.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga