Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 tiptonic] światła cofania

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
piotrekkawa
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 240
Rejestracja: 30 cze 2008, 14:42
Lokalizacja: Łódź

[A6 C5 tiptonic] światła cofania

Post autor: piotrekkawa » 26 lis 2008, 17:10

witam serdecznie wszystkich forumowiczów. mam problem ze skrzynią biegów tiptronic w A6 C5. chodzi o to,że włączając D,N lub jakąś inną pozycję prócz P zapalają się światła cofania i działa parktronik. głupio trochę jeździć do przodu na wstecznym :-/ . kiedy maszyna się rozgrzeje problem znika,ale w pozycji N zawsze jest tak samo (trąbią na mnie,bo myślą że będę cofał). nie wiem co robić i gdzie szukać usterki. w skrzyni czy przy lewarku? z góry dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony 08 gru 2008, 15:25 przez piotrekkawa, łącznie zmieniany 2 razy.

Wasyl
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 07 gru 2008, 19:51
Lokalizacja: Malopolska

Post autor: Wasyl » 07 gru 2008, 20:31

Witam i z tego co mi wiadomo to Audi A6 w niektorych swoich modelach wypuszczalo park-tronic z zarowno z tylu jak i z przodu i u mnie wlasnie tak jest jesli podjezdzam w korku do jakiegos samocodu za blisko to piszczy... Natomiast co do swiatel cofania to jabym poszukal przy lewarku bo to od niego trafiaja informacje do komputera sterujacego.... Pozdrawiam
Quattro, odkryj swiat na nowo:-)

Awatar użytkownika
piotrekkawa
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 240
Rejestracja: 30 cze 2008, 14:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: piotrekkawa » 08 gru 2008, 15:24

no dzięki Wasyl. dopiero co odebrałem auto po wymianie rozrządu i dowiedziałem się,że właśnie przy lewarku jest jakaś płytka ze scieżkami,która może być uszkodzona. co prawda nie ruszali mi tego,bo akurat nie mieli elektryka ale wiem już gdzie szukać awarii.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga