[ AVF 1.9 131 KM] Wąż intercooler turbo.
- Mario1976c5
- Forum Audi A6 / A7
- Posty: 63
- Rejestracja: 12 maja 2012, 23:37
- Lokalizacja: Chorzów
[ AVF 1.9 131 KM] Wąż intercooler turbo.
Witam kolegów,pękł mi wąż łączący intercooler z turbiną z jednej strony cybant z drugiej zakuta szybkozłączka jego kod to 8E0145834P w oryginale kosztuje 850 zł używek brak pojawiły się jakieś zamienniki dostępne tylko na allegro brak w churtowniach więc nie ma jak porównać z moim więc mam pytanko czy ktoś może taki zamiennik u siebie zakładał ? mój wąż ma na końcu literkę p a występuje też taki z literką m jest tańszy o stówkę w aso według aso i etki literka m występowała do 2003 roku potem już literka p ,znalazłem używkę na allegro z literką m i tutaj pytanko czy one oprócz tych liter jeszcze się czymś różnią na fotkach podobnie wyglądają ale w aso powiedzieli mi że się różnią szybkozłączkami może ktoś się spotkał z tym problemem a może ktoś kleił taki przewód i coś doradzi?
witam wszystkich mam podobny problem z wężem jest jedna mała różnica numer na moim wężu to 4b0145745e na jednym z portali znalazłem wąż wizualnie wyglądający jak mój gosc pisze ze to do tego samego modelu audi ten sam silnik ale numer sie różni mianowicie 4b0145745f czy może mieć to jakieś znaczenie Proszę o pomoc
Poszukajcie takiej części ale nie od A6 tylko Passata B6, A4 z AVFem albo AWXem. Tam są identyczne węże. Ja ostatnio podmieniałem to kolanko wchodzące do EGRa bo mi zatrzaski się urwały i rura spadała. Zapłaciłem 50zł i pasowało jak ulał. Praktycznie nówka sztuka była.
tu jest ta rura
klik
tu jest nowa
tu
tu jest ta rura
klik
tu jest nowa
tu