Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[AFB 2,5 TDI] Przewód odcinający paliwo

Silniki wysokoprężne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
robertas1.8
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 70
Rejestracja: 22 lip 2008, 20:35
Lokalizacja: Śląsk

[AFB 2,5 TDI] Przewód odcinający paliwo

Post autor: robertas1.8 » 02 lis 2008, 23:23

Mam pytanie które byćmoże przyda sie też innym użytkownikom forum. Otóż chodzi mi o to czy mógłby mi ktoś powiedzieć, który dokładnie przewód na pompie wtryskowej odpowiada za odcięcie dopływu paliwa do silnika. Chce zrobić sobie odcięcie zapłonu a nie mam ochoty ciąć przewodów na chybił trafił. Więc jeśli ktoś mógłby coś doradzić to byłbym widzięczny ;-) Wiadomo złodzieje czyhają wszędzie :evil:
A8 audi wkracza na teren, nic nie poradze, jestem szpanerem

Awatar użytkownika
krzycho0110
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 298
Rejestracja: 27 wrz 2008, 09:54
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: krzycho0110 » 03 lis 2008, 12:46

pewnie chodzi ci o elektrozawór stosowany na dopływie paliwa ;-) nie wiem czy to bedzie dobry wybór dla tego silnika ...lepiej zrób to prościej np na przewodzie czujnika który bada stan paliwa w baku ,jak dobrze pamiętam to jest (g210) który odcina paliwo gdy jest mało w baku aby nie zapowietrzyć układu .....itd (to tak na marginesie pomysł wymyslony na poczekaniu )
a złodziej patrząc na tego linka viewtopic.php?t=2308#21611 (Imielin małe miasteczko) namierzy Cię i pojedzie papapapa 8-) jest zasada ze się nie pisze ogólnie o zabezpieczeniach ,bo poprostu złodzieje też czytają....
pozdr.

Awatar użytkownika
robertas1.8
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 70
Rejestracja: 22 lip 2008, 20:35
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: robertas1.8 » 03 lis 2008, 12:55

No dokładnie chodziło mi o ten elektrozawór. Jak tak myślałem, bedzie to chyba dobry sposób na odcięcie zapłonu, choć boje sie tego że moglaby sie zapowietrzać pompa jeśli coś by mi sie niezbyt udało...Choć w sumie ten twój sposób też dobry, z tym że skłaniałbym sie do tego mojego ;-) Jeśli mógłby mi ktoś zapodać jakimś zdjęciem albo schematem to byłbym wdzięczny. krzycho0110 nie musisz mi gadać jak jest. Widocznie nie każdy jest tak przezorny jak Ty. A pozatym wychodze z założenia że im więcej zabezpeiczeń tym lepiej. Prosiłbym tylko o nie sugerowanie "komuś", "czegoś" bo twoja wypowiedz może do czegoś zachęcać... :shock:
A8 audi wkracza na teren, nic nie poradze, jestem szpanerem

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga