Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5 2.5 Tdi] Nie odpala + wykaz błędów

Silniki wysokoprężne
Awatar użytkownika
4r3k
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 181
Rejestracja: 26 maja 2010, 21:41
Lokalizacja: Smołdziński Las

Post autor: 4r3k » 21 cze 2011, 16:23

na plaki i samostarty to można sobie stare traktory odpalać a nie samochody na elektronice, jak komuś szkoda na aku

czyli rozumiem, że jeździsz od diagnosty do diagnosty, oni kasują i nic nie zrobili?

Awatar użytkownika
Szula298
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 138
Rejestracja: 19 maja 2010, 22:50
Lokalizacja: Poland

Post autor: Szula298 » 23 cze 2011, 10:21

I jakieś postępy z autem ?
Było
Audi 80 B3 1.8
Jest
Audi A6 C5 2.5 V6 TDI
Audi A4 B5 1.9TDI
Bedzie
Audi TT 1.8T (dla żony)

PMW
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 104
Rejestracja: 02 maja 2009, 11:49
Lokalizacja: Warszawa STM

Post autor: PMW » 23 cze 2011, 10:55

pompa... na warszawskim ÂŻeraniu jest autoryzowany serwis Boscha Który zajmuje się pompami - Wyslać to VP 44 do nich. Chyba najlepszy zaklad w pl który robi te pompy

Awatar użytkownika
psx666
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2009, 13:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: psx666 » 27 cze 2011, 10:34

Witam,
Postępów żadnych oprócz tego że na pewno nie jest to zapowietrzenie. Wszystkie wężyki ok. żadnych bąbelków nie ma.
Na żadnego plaka nie próbowałam odpalić - sądzę że nic to nie da. Zresztą padł mi akumulator i nic więcej z tym nie robiłam :(
PMW pisze:pompa... na warszawskim ÂŻeraniu jest autoryzowany serwis Boscha Który zajmuje się pompami - Wyslać to VP 44 do nich. Chyba najlepszy zaklad w pl który robi te pompy
Fajnie nawet nie daleko ale co mam zrobić? Zaciągnąć auto do nich?

[ Dodano: 2011-06-27, 10:41 ]
Znalazłam jakiegoś pompiarza : Jerzy Adamski warszawa ul. Kolejowa 8 ale nie wiem czy warto do niego się udać... Na forum nic nie znalazłam a tak naprawdę do niego mam najbliżej bo tylko 1,5 km. I czeka mnie tylko i wyłącznie holowanie :(

Jak wy sądzicie? Od razu do boscha?

4r3k, był u mnie tylko raz gościu z kompem powiedział jaki błąd i tyle. Chciałam się dowiedzieć najpierw na forum czego mogę się spodziewać po tym jakie błędy wyszły...
Pozdrawiam:)

roberte313
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 71
Rejestracja: 03 wrz 2010, 15:10
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: roberte313 » 30 cze 2011, 00:38

i jak udało się ?? widzę koledzy wytłumaczyli o co chodzi :] pozdr. <lol>

PMW
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 104
Rejestracja: 02 maja 2009, 11:49
Lokalizacja: Warszawa STM

Post autor: PMW » 30 cze 2011, 08:24

psx666 pisze:Witam,
Postępów żadnych oprócz tego że na pewno nie jest to zapowietrzenie. Wszystkie wężyki ok. żadnych bąbelków nie ma.
Na żadnego plaka nie próbowałam odpalić - sądzę że nic to nie da. Zresztą padł mi akumulator i nic więcej z tym nie robiłam :(
PMW pisze:pompa... na warszawskim ÂŻeraniu jest autoryzowany serwis Boscha Który zajmuje się pompami - Wyslać to VP 44 do nich. Chyba najlepszy zaklad w pl który robi te pompy
Fajnie nawet nie daleko ale co mam zrobić? Zaciągnąć auto do nich?

[ Dodano: 2011-06-27, 10:41 ]
Znalazłam jakiegoś pompiarza : Jerzy Adamski warszawa ul. Kolejowa 8 ale nie wiem czy warto do niego się udać... Na forum nic nie znalazłam a tak naprawdę do niego mam najbliżej bo tylko 1,5 km. I czeka mnie tylko i wyłącznie holowanie :(

Jak wy sądzicie? Od razu do boscha?

4r3k, był u mnie tylko raz gościu z kompem powiedział jaki błąd i tyle. Chciałam się dowiedzieć najpierw na forum czego mogę się spodziewać po tym jakie błędy wyszły...
Proponuję zawieźć auto tutaj: http://www.roda-mechanika.pl/ (wiem daleko ;) ale zostawiasz u p. Darka auto i niczym sie nie martwisz - rozwiąze twój problem raz a dobrze (jeśli to pompa - a zdiagnozuje na 100% poprawnie wyjmie ją i zawiezie do boscha) trochę zagmatwane i czasochłonne ale zapłącisz tylko raz i bedziesz cieszyc sie sprawnym autem.

Zna 2,5v6tdi jak nikt inny. Serwisuję auto tylko u niego, nikomu iinemy bym nie powierzył nawet ASO :D

jac_ek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 49
Rejestracja: 19 wrz 2009, 14:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: jac_ek » 30 cze 2011, 20:59

zaczynajac od poczatku gosc z vagiem nie ma pojecia co robi albo nabija latwa kase,

[ Dodano: 2011-06-09, 21:17 ]
a dodam jeszcze co powiedział na moje pytanie odnośnie właśnie wałków rozrządu:" czasem to też jest przyczyną ale były by wtedy inne kody błędów"
mozesz wcale nie miec walkow i nie bedzie zadnego bledu.


Witam,
Postępów żadnych oprócz tego że na pewno nie jest to zapowietrzenie. Wszystkie wężyki ok. żadnych bąbelków nie ma.
Na żadnego plaka nie próbowałam odpalić - sądzę że nic to nie da. Zresztą padł mi akumulator i nic więcej z tym nie robiłam :(

tego nie byl bym taki pewien, czy byl odkrecany przewod wysokiego cisnienia z wtrysku do sprawdzenia czy pompa podaje paliwo pod cisnieniem, bo saczyc to sie bedzie.


Proponuję zawieźć auto tutaj: http://www.roda-mechanika.pl/ (wiem daleko ;) ale zostawiasz u p. Darka auto i niczym sie nie martwisz - rozwiąze twój problem raz a dobrze (jeśli to pompa - a zdiagnozuje na 100% poprawnie wyjmie ją i zawiezie do boscha) trochę zagmatwane i czasochłonne ale zapłącisz tylko raz i bedziesz cieszyc sie sprawnym autem.

jest to rozwiazanie aleeeeee cena..............

na koniec, tylu ludzi na forum a nikt nie zaproponuje pomocy realnej chociazby w podlaczeniu glupiego vaga. :(

Awatar użytkownika
psx666
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2009, 13:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: psx666 » 03 lip 2011, 17:15

Witam ponownie,
Mam nowe chybe lepsze wieści.
W filtrze paliwa nie ma paliwa - czy to może znaczać że padła pompa paliwowa a nie pompa wtryskowa?Bo z tego co patrzyłam na allegro to pompy paliwowe to są groszowe sprawy w porównaniu do pompy wtryskowej.
Dodam ze był u mnie gościu co chce się zamienić na auta. Mianowice moje A6 na jego A4 2,8 quatro w automacie ;/ - i teraz zastanawiam się czy jeśli zadzwoni to czy warto bo przecież wychodzi na to że to pompa paliwowa nie podaje - ale moze się myle :(
Pozdrawiam:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga