Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 1,9TDI 110KM 00'r] ÂŁożysko klimatyzacji zaciera sie

Silniki wysokoprężne
ODPOWIEDZ
Bolszakoof

[A6 C5 1,9TDI 110KM 00'r] ÂŁożysko klimatyzacji zaciera sie

Post autor: Bolszakoof » 11 lis 2008, 11:13

Witajcie <czapa>

Potrzebuje to łozysko - samo. Na allegro sa tylko całe sprezarki ale samego lozyska nie ma. Wiecie czy moze od innego auta da sie dopasowac ? Koszt nowej sprezarki to nawet 800 zł a wiem ze łozysko samo da sie wymieniec, moje sie zaciera i strasznie denerwuje mnie ten dzwiek :-/ Moze macie jakies sklepy zaprzyjaznione gdzie mogłbym to kupic. Pozdrawiam

Bolszakoof

Post autor: Bolszakoof » 11 lis 2008, 13:01

O dzieki <czapa>
MoZe ktos z was ma takie łozysko? Niesprawna sprezarke?

wollys
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 91
Rejestracja: 19 paź 2008, 17:28
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: wollys » 12 lis 2008, 11:45

Jesli masz na nim typ,nazwe symbol to daj znac -napisz moze Ci pomoge
Pozdrawiam

Bolszakoof

Post autor: Bolszakoof » 12 lis 2008, 21:21

Jutro sprawdze i Ci napisze
:-)

Bolszakoof

Post autor: Bolszakoof » 15 lis 2008, 08:48

Sam VIN nie wysrarczy, musze znac nazwe i numery spręzarki bo podobno wykorzstywano kilka roznych, ale po numerach dojda. Koszt to od 80-120 zł. Dzieki

Bolszakoof

Post autor: Bolszakoof » 15 lis 2008, 23:16

ale tam przeciez jest specjalny klucz zeby sciagnac łozysko, musi byc wymienianla.. tak mi sie wydaje :-/ jutro to sprawdze, bede mial pewnosc, Dzieki wielkie

[ Dodano: 2008-11-17, 18:56 ]
Ta czesc jest wymienialna.

wollys
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 91
Rejestracja: 19 paź 2008, 17:28
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: wollys » 19 lis 2008, 20:21

Dokładnie a ten sklep censored to hmm....no comments - podejrzewam ze temat potraktowali z buta...
ÂŁożysko musi byc wymienialne - sprobuj dorwać ETK-ę albo w salonie Audi albo od kogos kto ma ewentualnie sciagnac z sieci tam sa opisy szczegolowe elementow i podejrzewam ze oznaczenie łożyska bedzie ale tylko wg nr czesci zadanego przez VW lub AUDI nie mniej jednak moze beda miec na stanie takowe i pokaza a tam juz na samym lozysku powinien byc napis - jesli bedziesz mial nazwe badz nr łozyska to juz z górki - dasz mi znac ja CI lożysko juz zalatwie jesli bedziesz chcial
Pozdrawiam

Bolszakoof

Post autor: Bolszakoof » 19 lis 2008, 20:57

wollys, to super, kurcze nie moge znależć chwili zeby sie tym zajac, ale jutro to już musowo to zrobie i na pewno napisze dane łozyska. Bede wdziewczny. Pozdrwiam <czapa>

Awatar użytkownika
Sleepknot
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 45
Rejestracja: 08 paź 2008, 14:45
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Post autor: Sleepknot » 19 lis 2008, 21:58

Mi zatarło sie łożysko w służbowej Octavce tego lata. Znalazłem serwis klimatyzacji pod Trzebnicą, gdzie sami wyjeli sprężarkę, rozebrali i wymienili co trzeba. Także na pewno da się to rozebrac i wymienić. A znaleźć odpowiednie łożysko to najmniejszy problem - trzeba mieć tylko stare na wzór ;-) ewentualnie same wymiary.

Pozdro
Sleepknot

Bolszakoof

Post autor: Bolszakoof » 21 lis 2008, 22:59

i dupa blada. Nie zdążyłem wymienić, zatarło się. :-/ tzn nie mam pewności co się stało, bo spadł mi pasek, pękł. Mam nadzieje, że się sprężarka nie zatarła. Póki co widzę same zalety, bo nie używam klimy wcale, a strasznie tarło to łożysko, teraz jest cichutko. Marna to pociecha ale zawsze coś.. :-/ Ile kosztuje regeneracja sprężarki? Na lato się tym zajmę ...

Awatar użytkownika
Sleepknot
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 45
Rejestracja: 08 paź 2008, 14:45
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Post autor: Sleepknot » 21 lis 2008, 23:14

O ile pamiętam to zapłaciłem cos koło 400 zł tyle, że oprócz łożysk miałem też wymienioną ośkę bo jak ją zblokowało to obróciła sie na wieloklinie...
Sleepknot

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga