Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4] czyszczenie ssaka w zbiorniku paliwa

Silniki wysokoprężne
ODPOWIEDZ
arturoo80
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2012, 10:37
Lokalizacja: Dęblin

[A6 C4] czyszczenie ssaka w zbiorniku paliwa

Post autor: arturoo80 » 14 lut 2012, 10:51

witam prosze o informacje gdzie go lokalizowac w a6c4 sedan, jak poprawnie wymontowac i przeczyscic

moj problem to niedochodzace paliwo do filtra paliwa wiec za pewne z ssakiem sa problemy, poza tym przy 1/4 napelnienia zbiornika paliwem wskaznik pokazuje 0, niestety machanik ze mnie zaden wiec prosze o precyzyjna odpowiedz zebym czegos nie uszkodzil

lento
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 46
Rejestracja: 31 sty 2012, 09:46
Lokalizacja: potoki

Post autor: lento » 19 lut 2012, 12:47

witam <okok> musisz sprawdzic czy pompa wtryskowa ciagnie paliwo bo mi to wyglada na zapowietrzony układ paliwowy.
jesli chcesz wyciagnac smok to w bagazniku musisz wyciagnac wykladzine, przy samej sciance od siedzenia bedziesz niał pokrywe na 3 srubki (srubokret krzyzak). Po odkreceniu odłacz wtyczke z przewodami, sciagnij przewody paliwowe. Bedziesz miał nakretke dużą plastikowa musisz ja odkrecic ale najpierw musisz uderzyc na płasko wiekszym srubokretem płaskim zeby ja zruszyc(gwint prawostronny) póżniej pójdzie recznie. Po odkreceniu delikatnie wyjmuj smok. Zobacz czy rórka od smoka nie jest peknieta, a sam smok przedmuchaj sprezarka lub przemyj Na smoku w srodku sa 2cieniutkie przewody one własnie pokazuja ile jest paliwa i:1)mozliwe ze którys jaet przerwany
2) na smoku umieszczony jest pływak musisz go rozebrac dobrze popatrz zobaczysz płytke i 2 małe blaszki przylegajace do niej możesz je troszke podgiac, zeby lepiej przylegały na tych blaszkach sa małe łebki, mozliwe ze sa wytarte musisz wtedy cyną nalutowac. Gdy to wszystko poskładasz w bagazniku podłacz same przewody do smoka musisz właczyc zapłon musi ktos siedziec za kierownica, zeby mówił ci czy wskazówka sie rusza, a ty ruszaj samym pływakiem tylko np. daj na połowe i poczekaj pozniej do konca, i po chwili do gory. wtedy zorientujesz sie czy to cos dało, jesli nie to sory masz inny problem. <mysli>
lento

Awatar użytkownika
Andrzej MIKER
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2012, 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andrzej MIKER » 28 lut 2012, 10:00

Witam, u mnie niepokazywało ile jest paliwa jak miałem mniej niz pół baku, dogiołem blaszki i jest już OKI.
pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga