Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ BMK 3.0 224 KM] ABS + ESP + kontrolka od świec żarowych

Silniki wysokoprężne
LukaszAUDI
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 48
Rejestracja: 23 kwie 2012, 20:24
Lokalizacja: Zamość (okolice)

Post autor: LukaszAUDI » 25 kwie 2012, 14:24

przed chwilką byłem w aucie... odpaliło jakby nigdy nic <szok> !skorzystam z tego i podjadę do kolegi z kompem i tam wszystko przejrzę przekaźniki, bezpieczniki itp. :)
Panowie w aucie jest zamontowany NIE seryjny alarm, stacyjkę (włącznik\wyłącznik) tego alarmu mam pod maską, pod wlewem płynu chłodniczego. Jak wczoraj nie mogłem odpalić auta to jedna z diod w kabinie cały czas świeciła się na czerwono, gdy dzisiaj udało mi się uruchomić samochód ona już nie świeciła, w komplecie z kluczami do Audi dostałem takie dwa malutkie kluczyki od tego alarmu, przekręciłem tym kluczykiem a z samochodu dobiegł taki króciutki piskliwy dźwięk, tak jakby się uzbrajał bądź odwrotnie. zostawiłem ten włącznik odwrotnie niż był... . Panowie może coś ten alarm świruje\ zakłóca pracę auta.

Na 16 mam jechać ( o ile ponownie zapalę autko) do kolegi i tam wszystko sprawdzimy ;) Dam znać o postępach ;)
Mam nadzieję, że będzie dobrze.

jasper
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 512
Rejestracja: 15 cze 2011, 08:07
Imię: Jacek
Moje auto: Allroad C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 155KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: jasper » 25 kwie 2012, 16:30

w tym samochodzie jest alarm który komunikuje się po canie i jeśli szwankuje to zaśmieca magistralę can nie jest istotne czy napędu czy komfortu ponieważ bama zbiera te info. w poprzenim skanie były błędy które wsazują także na magistralę światłowodową która jest dobra ale wymiana info po niej między sterownikami już nie bardzo. posprawdzaj ten alarm bo może właśnie to jest twój problem

LukaszAUDI
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 48
Rejestracja: 23 kwie 2012, 20:24
Lokalizacja: Zamość (okolice)

Post autor: LukaszAUDI » 25 kwie 2012, 20:20

Przekaźniki posprawdzane. Z lewej strony( od kierowcy) były ślady wody i przekaźnik zaśniedział , tak samo w bezpiecznikach po tej samej stronie jakoś woda się dostała i bardzo była zaśniedziała ta wtyczka nad bezpiecznikami ( nie wiem jak ją fachowo określić) w każdym razie to i prawdopodobnie ten alarm robił robotę.

Alarm usunięty, wszystko posprawdzane:) Wniosek: ta wtyczka nad bezpiecznikami po stronie kierowcy zaśniedziała i alarm nie fabryczny świrował:)

DZIęKUJE WSZYSTKIM ZA PODPOWIEDZI:) ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga