Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[C4 2.6] Jaka instalacja LPG?

Wszystko co dotyczy instalacji lpg dla wszystkich modeli z silnikami benzynowymi a6 i a7.
dragon36
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 29 gru 2008, 17:43
Lokalizacja: swietokrzyskie

Post autor: dragon36 » 16 sty 2009, 23:11

ale sie wojna rozpetala aja prosilem tylko o porade bo nie za bardzo jestem obtrzaskany w tym temace i wsumie niewiele sie dowiedzialem.Coz milej dyskusji rzycze moze dla przecietnego zjadacza chleba tez cos z niej wyniknie

TrimiX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 16 sty 2009, 20:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TrimiX » 16 sty 2009, 23:13

ltomek pisze:Jak bym miał płacić za taką wiedze co nią dysponujesz to sobie odpuszcze bo szkoda nawet kopiejki.
ÂŻegnam kolege bo dalsza konwersacja jak widze niema sensu.

ps jak znajdziesz zestaw naprawczy do scorpiona to szacun , więc niewiem po co wciskać ludziom taki szrot.

aha jak bys niewiedział to włąsnie włosi robią robią najlepsze instalacje zaraz za holenderskim princem.
Ej Kolego nie bądz dzieciak i podaj mi namiary gdzie montujesz te prowizorki LPG ...
Wracając do bredni jakie tu wypisujesz , zresztą bez pokrycia jak wiekszość twych tez , powiem Ci , iz producent tych reduktorów to firma DAMEX z polski :) więc dalczego jest problem z zestawami naprawczymi ?

Następnie , po co Ci te zestawy , myśle ze lepiej zatroszcz się o zestawy do swojego Tomasseto " wzmacnianego " :mrgreen: tutaj będzie problem :mrgreen:

Jak zależy Ci na wiedzy i chcesz skończyć z partactwem i duciarstwem to zapraszam na PW , napewno co do ceny szkolenia sie dogadamy :mrgreen:

Ps. Przepraszam Admina , czy tez Moderatorów za ten Off Top , lecz krew mnie zalewa jak któs pisze takie bzdury a pożniej inni posileni takim brakiem wiedzy powielaja to wewsząd .

[ Dodano: 2009-01-16, 23:17 ]
dragon36 pisze:ale sie wojna rozpetala aja prosilem tylko o porade bo nie za bardzo jestem obtrzaskany w tym temace i wsumie niewiele sie dowiedzialem.Coz milej dyskusji rzycze moze dla przecietnego zjadacza chleba tez cos z niej wyniknie
Sorki kolego lecz nie pozwole , aby ktos Ci robił wodę z mozgu i uczynił kalectwo Twej Audiczce :)

Pytaj , jesli będe potrafil Ci pomóc to napewno to uczynie .
PS, załóz osobny wątek jak możesz , to wtedy jeszcz Ktoś jeszcze może sie posili wiedzą , a moze sie dołaczy do dyskusji .
Usunięto - Pkt. 29. Regulaminu Forum

ltomek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 01 gru 2008, 19:54
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: ltomek » 16 sty 2009, 23:20

Powiem inaczej poczytaj sobie opinie jak mi niewierzszy na temat tomaseto i valteków polecam do tego google.pl co do zestawów naprawczych to wystarczy chociazby zajrzeć na allegro.pl.

Druciarsto to by sie nazywało auto ze Scorpionem pod maską równie dobrze polec dla Kolegi reduktor Asterix ale inne gów... i wtedy tylko siąsc i płakać.
Pod maske osobiscie wole wkładać tylko włoskie lub holenderskie instalację.

TrimiX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 16 sty 2009, 20:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TrimiX » 16 sty 2009, 23:23

ltomek pisze:Honda acord 2.2 150 km na tym chodzi bardzo dobrze(auto jeździ w Norwegi) trzyma ciśnienie 1500mili barów, i ma wydajnośc termiczną odpowiednią więc mi tu takich głupot niewypisuj z łaski swojej.

Jak bym miał płacić za taką wiedze co nią dysponujesz to sobie odpuszcze bo szkoda nawet kopiejki.
ÂŻegnam kolege bo dalsza konwersacja jak widze niema sensu.

ps jak znajdziesz zestaw naprawczy do scorpiona to szacun , więc niewiem po co wciskać ludziom taki szrot.

aha jak bys niewiedział to włąsnie włosi robią robią najlepsze instalacje zaraz za holenderskim princem.
Czemu jeżdze audi to sobie sam odpowiedziałeś ...kupił bys opla robionego w polsce??
O jakim Ty ciśnienu piszesz 1,5 bar na reduktorze !!! chłopie weż coś ciężkiego i saobie nie załuj ... i po głowie daj !
Przeczytaj najpierw jakś instrukcje w jakim zakresie pracują roboczo reduktory i wtryskiwacze , apozniej oswieć mnie swymi przemyśleniami , ok ?

Nie będe robił reklamy firmie produkujacej te reduktory lecz jeśli Ty nazywasz te reduktory szrotem , to juz naprawde nie mamy o czy rozmawiac Kolego - BO TY JESTEÂŚ JESZCZE NA ETAPIE ZAKLADANIA GAZU W POLONEZACH

Prince jest tez najlepszym gazem wg. Ciebie hahah , prosze nie osmieszaj sie
Ostatnio zmieniony 16 sty 2009, 23:54 przez TrimiX, łącznie zmieniany 1 raz.
Usunięto - Pkt. 29. Regulaminu Forum

ltomek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 01 gru 2008, 19:54
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: ltomek » 16 sty 2009, 23:25

Cytuje:

Prince jest tez najlepszym gazem wg. Ciebie hahah , prosze nie osmieszaj sie[/quote]

Co do polonezów to może i ten scorpion miał by tam racje bytu <ok>
I wszystko w temacie hahahahaha dałes ognia :mrgreen:

ja bym napisał że 1500milibara(fabryczne reduktory brc rozkręcane) to jest ok 1,5 atmosfery więc po pierwsze kłania sie matematyka po 2 jak niewiesz ile to jest to współczuje ludziom co dają auta w twoje ręce
Ostatnio zmieniony 16 sty 2009, 23:30 przez ltomek, łącznie zmieniany 1 raz.

TrimiX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 16 sty 2009, 20:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TrimiX » 16 sty 2009, 23:26

ltomek pisze:Powiem inaczej poczytaj sobie opinie jak mi niewierzszy na temat tomaseto i valteków polecam do tego google.pl co do zestawów naprawczych to wystarczy chociazby zajrzeć na allegro.pl.

Druciarsto to by sie nazywało auto ze Scorpionem pod maską równie dobrze polec dla Kolegi reduktor Asterix ale inne gów... i wtedy tylko siąsc i płakać.
Pod maske osobiscie wole wkładać tylko włoskie lub holenderskie instalację.
Kolego , widze ze uporczywie piszesz brednie za brednia !

Jeśli masz jakąś wiedze , w co wątpie widząc jak sie tu osmieszasz bez granic , to może przejdzmy do faktów .
Ja obronię scorpiona , Ty broń Alaske czy Arctica , ok ?

[ Dodano: 2009-01-16, 23:28 ]
censored pisze:TrimiX,
a tak z ciekawosci podeslij mi gdzie zakladasz te LPG we Wrocku
Pozdro
Poszło na PW
Usunięto - Pkt. 29. Regulaminu Forum

ltomek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 01 gru 2008, 19:54
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: ltomek » 17 sty 2009, 00:07

ltomek pisze:Cytuje TrimiX:

Prince jest tez najlepszym gazem wg. Ciebie hahah , prosze nie osmieszaj sie
I wszystko w temacie hahahahaha dałes ognia :mrgreen:
Co do polonezów to może i ten scorpion miał by tam racje bytu <ok>


ja bym napisał że 1500milibara(fabryczne reduktory brc rozkręcane) to jest ok 1,5 atmosfery więc po pierwsze kłania sie matematyka po 2 jak niewiesz ile to jest to współczuje ludziom co dają auta w twoje ręce[/quote]

o widze że kolega TrimiX przeliczył sobie i z 150 (jego) barów sie zrobiło 1,5 gratuluje <ok>

TrimiX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 16 sty 2009, 20:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TrimiX » 17 sty 2009, 00:09

ltomek pisze:
ltomek pisze:Cytuje TrimiX:

Prince jest tez najlepszym gazem wg. Ciebie hahah , prosze nie osmieszaj sie
I wszystko w temacie hahahahaha dałes ognia :mrgreen:
Co do polonezów to może i ten scorpion miał by tam racje bytu <ok>


ja bym napisał że 1500milibara(fabryczne reduktory brc rozkręcane) to jest ok 1,5 atmosfery więc po pierwsze kłania sie matematyka po 2 jak niewiesz ile to jest to współczuje ludziom co dają auta w twoje ręce
ltomek , odpowiedz na powyższe posty a nie kopiuszesz nastepne :) nawet forum nie potrafisz obsługiwać a za lpg sie chcesz brac :mrgreen:
Idz już spać dziecko drogie , może znów Ci sie coś przysni o LPG , to napiszesz mi jutro , ok ?
Usunięto - Pkt. 29. Regulaminu Forum

ltomek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 01 gru 2008, 19:54
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: ltomek » 17 sty 2009, 00:11

"Hu... wej baletnicy to i rąbek u spodnicy przeszkadza..." fakt z pisaniem na forum idzie mi jeszcze marnie tak jak Koledze z gazem :-P .
pozdrawiam :mrgreen:

ps.Co ma pisanie na forum do instalcji LPG...??
Eh daj spokój Kolego(Ty masz inne zdanie ja inne) bo zaraz nas Admini usuną ...jak bys był w mojej okolicy stawiam browarka :-) :-P
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 17 sty 2009, 00:19 przez ltomek, łącznie zmieniany 2 razy.

ltomek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 01 gru 2008, 19:54
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: ltomek » 17 sty 2009, 00:15

Niewykluczone to też jest swojego rodzaju rozwiązanie :mrgreen:
pozdrawiam

Arek_R
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 309
Rejestracja: 28 cze 2008, 01:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Arek_R » 17 sty 2009, 13:01

Prawda jest taka ze jak ci zle zamontuja to nawet najlepiej polecana i najlepsza instalacja gazowa nic Ci nie da. Zastanów się nad dieslem 2.5 TDi R5. Super silnik nie pali dużo, niezawodny. Nie wiem ile śmigasz ale sam nie wiem czy przy obecnych cenach benzynki oplaca sie zakladac LPG.
Odrazu powiem ze nie ma nic przeciwko LPG , sam jezdzilem. Ale do mojego 2.8 nie dam wlazyc instalki, nie dlatego ze sie oplaca czy tez nie nie dlatego ze niszczy silnik lub nie (jeden jak i drugi temat rzeka). Poprostu podjezdzam na stacje tankuje sobie przy pierwszym wolnym dystrybutorze (coraz czesciej na stacji so do lpg dwa ale przewazani jeden), tankuje sam nie czekam az Pan laskawca do mnie wyjdzie. Wsiadam do auta odpalam potrze i widze ze FIS wskazuje mi ile zrobie na baku jakiem mam zuzycie i to mi sie podoba i dla mnie osobiscie to jest wazne.
Moim zdaniem trzeba znaleść naprawde dobry zaklad LPG i zalozyc zalecana przez nich instalke. Wiem ze takich zakladow jak na lekarstwo ale trzeba szukac.

TrimiX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 16 sty 2009, 20:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TrimiX » 19 sty 2009, 17:15

censored pisze:TrimiX, widzę że twoja wiedza na temat instalacji gazowych jest spora, mamy nadzieję że będziesz pomocny na forum w tej sprawie.
Poz
Co do wiedzy to śa lepisi odemnie :mrgreen: , lecz ich prawie nie widać ...
Hmm , to zależy tylko od Was :mrgreen:
I od tego , czy ustosukujecie sie do moich argumentów popartych faktami , czy bedziecie bonili swoich klamotów które Wam założyli duciarze wmawiając , ze to bedzie działać i równiez dlatego że skoro Wy je macie to one muszą być super .
Rozmowa ok , lecz na argumenty , anie historie z nieba ( bo mi tak powiedzieli i tak ma byc )
Usunięto - Pkt. 29. Regulaminu Forum

Arek_R
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 309
Rejestracja: 28 cze 2008, 01:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Arek_R » 19 sty 2009, 17:19

Rozmowa na argumenty popieram, ja czesto odpuszczlem na forum ja widzialem ze nie mam racji. Najtrudniejsze to przyznac sie do bledu ciezko jest sie pogodzic ze zaplacilo sie 3000 za instalke ktora jest zel zalozona,.

TrimiX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 16 sty 2009, 20:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TrimiX » 19 sty 2009, 17:28

Arek_R pisze:Rozmowa na argumenty popieram, ja czesto odpuszczlem na forum ja widzialem ze nie mam racji. Najtrudniejsze to przyznac sie do bledu ciezko jest sie pogodzic ze zaplacilo sie 3000 za instalke ktora jest zel zalozona,.
ÂŚwiete słowa , bo to bardzo co poniektórych boli i przez gardło nie przejdze !
Usunięto - Pkt. 29. Regulaminu Forum

TrimiX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 16 sty 2009, 20:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TrimiX » 19 sty 2009, 20:42

censored pisze:TrimiX,
no ma chlop pojecie o ty m co mowi,rozmawialem z TrimiX-em osobiscie i moge powiedziec ze ma chlop pojecie i zna sie na instalkach LPG <ok>
censored , czekam na foty kolektora Twojego z beemki :mrgreen:
Usunięto - Pkt. 29. Regulaminu Forum

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6/A7 - LPG”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga