Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] Jak wymienić żarówkę w światłach stop ?

Elektryka
maryjann
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2012, 01:16
Lokalizacja: Katowice

Post autor: maryjann » 11 paź 2015, 01:03

Witam, dziś wyświetliło że lewa tylna coś nie tak. Po sprawdzeniu okazało się że nie świeci światło stopu. Mam ledy więc co zrobić ? Jakie żarówki na wymianę ?

luk330
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 561
Rejestracja: 31 paź 2014, 20:43
Imię: ŁUKASZ
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Ożarów Maz.
Kontakt:

Post autor: luk330 » 12 paź 2015, 09:04

maryjann, wymiana lampy albo wysyllka do firmy, ktora takie rzeczy naprawia (na fejsbuku można znaleźć firmę wpisując naprawa lamp led). Te lampy bardzo często się psuły niestety. Często przepala się po prostu płytka drukowana. Jeśli dioda się spali to reszta diod powinna się swiecić normalnie, więc jeśli cały pasek diod przestał świecić to pewnie coś z elektroniką w lampie.

Ja bym chyba kupił nowe zamienniki depo (podobno niezłej jakości). 500zl kosztuje komplet dwóch lamp.
A6 C6 3.0TDI quattro z wydechem by Street Lane Garage :)

maryjann
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2012, 01:16
Lokalizacja: Katowice

Post autor: maryjann » 13 paź 2015, 01:01

Witam

Dziś jeździłem autem dłużej o po około 40 minutach błąd znikł, aż na światłach wyszła moja i patrzała i światło stopu działało. Lecz po 4 godzinach wracałem i znowu przez pierwsze 20 minut nie działało a potem cud i znów działał. Styki robiłem 2 miesiące temu ale widzę że ta lampa jest w kilku miejscach zaparowana od środka. Prawa jest nie zaparowana i z nią nie ma problemu. A więc diody działają lecz jak im się chcę.

Czytałem coś o wierceniu od dołu by był dopływ powietrza ale nie wiem co radzicie ? Na pewno demontaż i suszarką wysuszyć lecz co potem ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga