Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A6c5 2.4 BDV LPG blad 16805(P0562) oraz 17538(p1130)

Diagnostyka VAG
ODPOWIEDZ
pkpintercity
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 50
Rejestracja: 10 maja 2022, 16:55
Imię: Kamil
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 ALF 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Gliwice

A6c5 2.4 BDV LPG blad 16805(P0562) oraz 17538(p1130)

Post autor: pkpintercity » 06 lis 2023, 22:42

Witam, pacjent 2.4 bdv z lpg mam ciagle te bledy jeden chyba oznacza ze koncza sie katy. Pytanko co teraz zrobic ? Dawac nowe katy ? Kurde troche to kosztuje i czy jest sens je dawac ?? Drugi no tutaj to juz jest kilka opcji. I teraz pewnie musze zrobic logi statyczne i dynamiczne l. Podpowie ktos jak to zrobic?? Wiem ze silnik minimun ma miec 80stopni. I teraz ktore grupy konkretnie 032,033,i co jeszcze ?? I to wyglada tak ze odpalam vaga wchodze w te grupy i poprpstu klikam zapisz log ?? A odrazu podpowie ktos jak zrobic ten tzw. Labels ? Zebym mial opisane co i jak ??. Slicznie dziekuje za pomoc. Aaa i dodam ze check nie wywala tylko w vagu sa te bledy. Chodz mam podejrzenie ze to gaz jest zdupiony juz kupilem auto z gazem i juz raz bylem u gazownika i wtedy juz poprawial cos ale czy to cos dalo sam nie wiem. Dodatkowo objawia sie ze auto ma dziury w obrotach miedzy 1tys a 2tys i potem miedzy 2 a 3 tys. Ale tez nie zawsze. I mysle czy by nie sprawdzic zaplonu w sensie mysle nad przeróbka i danie cewek zaplonowych na kazdy cylinder. Doatkowo moze gdzies lewe powietrze idzie widzialem ze dymem da sie sprawdzic, ale gdzie sie wpiąc tym dymem?? Obstawiam tez moze MAF czyli przeplywke ale bez logów nici i wrózenie z fusów

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga