Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Rozładowujący akumulator

Elektryka
ODPOWIEDZ
Olszi1989
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:59
Lokalizacja: Lublin

Rozładowujący akumulator

Post autor: Olszi1989 » 17 kwie 2019, 23:40

Witam, jak w temacie mam problem z rozładowującym się akumulatorem. Generalnie dokonałem pomiarów poboru prądu podczas postoju zamkniętego auta. Wyniki pomiarów wyglądają następująco:
- 4,95 A podczas postoju !
- 0,06 A po odłączeniu bezpiecznika 5A MMI (skrzynka bezpieczników po prawej stronie deski rozdzielczej) - ten pomiar można uznać za poprawny
- ok. 0,30 A - po rozłączeniu kostki w od DVD, wzmacniacza itd. w bagażniku po lewej stronie.

Proszę mi powiedzieć gdzie jeszcze mogę szukać, a dokładniej za co jeszcze odpowiada ten bezpiecznik ? I mam pytanie, czy przycisk wł/wył MMI na tunelu może mieć tu jakieś znacznie ? ponieważ z tego co zauważyłem nie działa w nim funkcja wł/wył, można klikać/trzymać i zero rezultatów. Jedyne wyjęcie kluczyka bądź jego włożenie uruchamia/wyłącza MMI.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

michal_sk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 77
Rejestracja: 18 kwie 2017, 00:39
Lokalizacja: JC

Re: Rozładowujący akumulator

Post autor: michal_sk » 18 kwie 2019, 21:45

Olszi1989 pisze:Witam, jak w temacie mam problem z rozładowującym się akumulatorem. Generalnie dokonałem pomiarów poboru prądu podczas postoju zamkniętego auta.
A nie grzebał ktoś w timerach w green menu ?

Olszi1989
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:59
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Olszi1989 » 19 kwie 2019, 00:17

kurcze ciężko mi powiedzieć, może ktoś tam coś kiedyś grzebał czy coś. Generalnie auto kupiłem z tą wadą i tak pod uwagę był brany akumulator lecz jednak jest sprawny. Gdzieś otarł mi się ciekawy temat z tymi timerami tylko że szukam szukam i znaleźć go coś ponownie nie mogę. Zauważyłem również że te DVD w bagażniku ciągle się podświetla po zamknięciu auta, jak wyciągnę z tego całego zespołu kostkę i włożę z powrotem to podświetlania nie ma. Także faktycznie może chodzić o te timery w menu serwisowym. Jak je trzeba dokładnie poustawiać ?

skubiszek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 520
Rejestracja: 28 paź 2012, 16:52
Imię: Przemo
Moje auto: Q7
Rocznik: 2011
Nadwozie: SUV
Silnik: 3.0 TDI 204KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: skubiszek » 19 kwie 2019, 08:09



mi pomogło

Olszi1989
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:59
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Olszi1989 » 19 kwie 2019, 15:15

Kurcze ustawiłem wszystko tak jak na filmiku, u mnie co ciekawe były niektóre wartości obniżone także chyba tym bardziej powinno być lepiej. Niestety po tych ustawieniach dalej mam problem z uciekajacym prądem. A proszę powiedzcie mi czy ta przypadłość z tym nie działającym pokrętłem może mieć coś wspólnego z tym poborem pradu? Tam volume działa idealnie tylko funkcja on/off nie działa co by nie robić 😀 Bardzo mnie ciekawi co pod tym bezpiecznikiem jeszcze jest. Ponoć ten regulator napięcia niby odpowiada za usypianie elektroniki to może on jest walnie? Gdzies jeszcze spotkałem się z tematem w którym po zmianie zmiana języka w mmi, wszystkie ustawienia powróciły do prawidłowych i też niby problem znikł

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga