Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ BCZ 2.5 163 KM] po rozgrzaniu za niskie obroty na wolnych

Silniki wysokoprężne
ODPOWIEDZ
darkmen21
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 14 paź 2015, 08:26
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

[ BCZ 2.5 163 KM] po rozgrzaniu za niskie obroty na wolnych

Post autor: darkmen21 » 24 paź 2018, 07:45

Odkąd kupiłem audiole - 2,5 tdi BCZ, jak wskazówka temperatury się dzwignie auto na wolnych obrotach ma je za niskie w związku z czym drży buda, jak włączę klimę , działa prawidłowo, poza tym nie ma innych objawów: dymienia, przerywania , braku mocy itp jakieś pomysły?ktoś coś takiego przerabiał?? na vagu zero błędów
Było dużo już 13 VAGÓW, a obecnie:
A6C5 2003 limo :)

mixsio
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 108
Rejestracja: 27 paź 2015, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: mixsio » 25 paź 2018, 20:12

dawaj kolego logi statyczne, dynamiczne i B/S bez tego nie ruszymy z miejsca, instrukcje jak prawidłowo dokonać logowania poszczególnych grup zajdziesz w sieci pod hasłem "jak vagować swoje auto" wszystko dokładnie opisane, bez logów nikt nie stwierdzi co dolega twojemu samochodzikowi, a przyczyn może być bardzo dużo, zaczynając od pompy, wtryski, np pęknięta krzywka na wałku itd itd można wymieniać. Dlatego rób logi i wstawiaj bo to pozwoli sprecyzować diagnozę, a unikniemy błądzenia wymiany lub sprawdzania poszczególnych elementów które będą sprawne.
jeśli nie odpowiadam/nie odpisuje długo znaczy że mnie nie ma w kraju i nie mam czasu, co robić ? cierpliwie czekać

darkmen21
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 14 paź 2015, 08:26
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: darkmen21 » 25 paź 2018, 21:01

Postaram się ogarnąć te logi, tylko cień mi Vag nie lat na Windows 10:/ trochę mnie zmartwiłem bo wymieniłeś wszystkie dość kosztowne rzeczy, generalnie auto śmiga jak należy, tylko zamiast obrotów 850 bodaj ma 780 po rozgrzaniu, nie przekłada się to na gorsze odpalenie po zagrzaniu, na zimnym itp
Było dużo już 13 VAGÓW, a obecnie:
A6C5 2003 limo :)

mixsio
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 108
Rejestracja: 27 paź 2015, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: mixsio » 26 paź 2018, 09:11

jeśli używasz VAG-com no to na win 10 będzie problem i trzeba kombinować, VCDS 1.2 działa bo sam z niego korzystam pod win 10 64 bit i nie mam problemów, wersja gdzieś znaleziona w sieci, co do obrotów nie wiem dokładnie o co ci chodzi bo to nie 1.9 i tutaj obroty są niższe, mój np ma 766 po rozgrzaniu, po odpaleniu na zimnym oczywiście przez chwile są wyższe, wymieniłem to co w pierwszej kolejności przyszło mi do głowy odnośnie twojego problemu, aby jakoś ci pokazać że bez dokładnych danych błądzimy i nie da się zdiagnozować niczego problemem może wyć wszystko i nic jakaś np pierdoła, logi pokażą jak pracuje silnik i jego osprzęt więc czekam na te dane, aby cokolwiek powiedzieć więcej.
jeśli nie odpowiadam/nie odpisuje długo znaczy że mnie nie ma w kraju i nie mam czasu, co robić ? cierpliwie czekać

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga