Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[C5 Sedan] Osławione szyby

Wnętrze
ODPOWIEDZ
adasadas
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 27 sty 2009, 21:01
Lokalizacja: Kurpie

[C5 Sedan] Osławione szyby

Post autor: adasadas » 16 kwie 2009, 21:52

Witam wszystkich, wiem że wałkowane 1243284723 razy ale szukam i nie mogę znaleźć. Mianowicie. W moim aucie działa normalnie już tylko szyba PT (prawy tył)
LP - w dół jedzie jak Cię mogę, ale w górę...oooo obiema rękami muszę ją wieczorem ciągnąć bo bidulka nie ma nic siły. Trochę do góry i (chyba jakiś przeciążeniowiec się załącza) i w dół.
PP- czytaj opis z LP
PT- o dziwo działa
LT- tu już sytuacja jest naprawdę gorąca. Z przełącznika zespolonego w drzwiach kierowcy. Można ją tylko opuścić. Podnieść nie. Zero reakcji przy podnoszeniu, nic nawet nie pika. Przełącznik w drzwiach LT zachowuje się tak jak gdyby go wogóle tam nie było, czytaj "nie działa". Kiedyś po opuszczeniu szyby i wielokrotnych próbach jej podniesienia musiałem zdjąć tapicerkę, odkręcić silnik i ręcznie ją podnieść, bo zapowiadał się deszcz, a rybek na razie nie chcę wpuszczać na tylne siedzenie.
Ok koledzy, jaką przyjąć taktykę na te wszystkie szybiska? te które nie mają siły jechać do góry to wiadomo, pewnie opisywane szeroko ślizgi. Ile ich jest w każdych drzwiach, czy są takie same do wszystkich drzwi. Jakie numery OE (jeśli ktoś oczywiście ma możliwość zapodajki). Co z tą szybą która umie tylko jechać w dół. Ma ktoś schemat, aby prosto i szybko sprawdzić "różnej maśći prądy" Jak to jest sterowane. Plusem minusem, nie daj Bóg przez ECU? Od czego zacząć....
I jeszcze masa innych problemów...ale na nie też przyjdzie czas.
_profil
Ostatnio zmieniony 30 maja 2009, 09:31 przez adasadas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
krischm
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 281
Rejestracja: 01 lis 2008, 11:48
Lokalizacja: śląskie

Post autor: krischm » 29 maja 2009, 21:03

Witam

Co do LT sprawdź wiązkę kabli w gumie między drzwiami, a karoserią. Pewnie kabelek się przełamał, przerabiałem to w poprzedniku Audiczki. Co do reszty przesmaruj prowadnice zanim przestaną działać, rozebranie tapicerki jest zajefanie proste
_profil
Ostatnio zmieniony 30 maja 2009, 09:28 przez krischm, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga