Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ TIP+Q] Audi A6 c6 3.0 tdi Avant Quatro 2005 rok kończące

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
h02
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2017, 20:13
Lokalizacja: Augustów

[ TIP+Q] Audi A6 c6 3.0 tdi Avant Quatro 2005 rok kończące

Post autor: h02 » 05 gru 2017, 11:38

Cześć jestem nowy w grupie Paweł z Augustowa (Podlaskie)
Mam problem w Audi a6 c6 3.0 Tdi Quatro Avant 2005 rok ponieważ sprzęgło Hydrokinetyczne mi się skończyło
(objawy falowanie obrotów ,na zimnym jeździ w miarę spoko ,jak osiągnie Temperaturę 90 to to po jakimś czasie są drgania i czasami przeciągnie bieg ,jak postoi 2 dni to słychać jakieś Chrobotanie jak by tam tarło się coś)

Skrzynia TIPTRONIC HKG

i Chciał bym zapytać
Czy ktoś w mojej okolicy regenerował sprzęgło lub naprawiał skrzynię i by mógł polecić jakiś serwis regeneracji skrzyń biegów??
Jak myślicie regeneracja czy lepiej szukać używki skrzyni ?
(problem w tym że każdy z All mów że jest dobra a różnie bywa i mam obawy
ponieważ albo 0 komentarzy albo 5 pozytywów a części 100 pozycji )
ktoś może robił Skrzynię w ASB Zdanewicz (Zagórze) ? i może dać jakąś opinię

emil1981
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2017, 19:44
Lokalizacja: Ełk

Post autor: emil1981 » 09 gru 2017, 17:22

Ja byłem u nich . Miałem problem ze wstecznym , do przodu skrzynia chodziła wzorowo. Postawiłem do nich , zaproponowali mi , że skoro rozbieraja cała to moze warto wymienić sprzegło hydrokinetyczne itd itp . Zgodziłem sie. Po około 2500 km skrzynia zaczeła zle chodzić .Przy dohamowywaniu czuc było iuderzenia przy redukcji biegów.. Pojechałem na reklamacje . Auto stało dwa tygodnie , została wyjeta mechatronika , wysłana do mechanicznego ustawienia ( wg. Zdanewicza wszystko z nia jest super.) .Po tych dwóch tygodniach odebrałem auto i jest jeszcze gorzej. Biegi do przodu szarpia , zadzwoniłem do nich . Zaproponowano mi zwrot kasy jesli oddam swoja skrzynie . Nie potrafią naprawić tej usterki (szarpanie podczas przerzucania biegów , wyczuwalna redukcja - uderzenia - podczas dohamowywania) . Dla porównania jezdziłem innym Audi , starszym , które nigdy nie miało wymienianego oleju i powiem jedno , przy mojej chodzi jak złoto :)
Reasumując , wydałem 3200 a skrzynia chodzi gorzej niż chodziła. Ja nie polecam tego zakładu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga