Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

pneumatyka

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Schadow02
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 87
Rejestracja: 06 kwie 2017, 11:00
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.3 133KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Głogów

pneumatyka

Post autor: Schadow02 » 31 lip 2017, 20:48

Witam!
Zawsze coś odpisywałem dziś sam zgłupiałem i szukam rady, pozdrawiam przy okazji szanownych forumowiczów, wracając do tematu, mianowicie:
Z rok temu zauważyłem ze opada mi prawy tył, wymieniłem amora bo ciekł i z dwa miesiące temu poduszkę oczywiście prawy tył, trzymał tylko na lifcie (po rozebraniu miała z 4 dziurki na gumie jak szpileczki) ale temat zakończyłem, wszystko latało jak należy. Miesiąc temu na autostradzie pojawiła się piękna żółta kontrolka od poziomowanie i za nią zielona wspomagająca kolorystykę pulpitu ,wygasło sterowanie poziomami zawieszenia w ustawieniach tryb podnośnikowy, po zgaszeniu auta wszystko w normie z miesiąc a ze nic nie grzebałem nie sprawdzałem błędów, przed wyjazdem na wakacje złapałem kapcia wiec śmigam na wulkanizacje stawiam auto pod bramą idę do biura, wracam a fura w powietrzu już wisi na żabie oczywiście bez trybu podnośnika ale po szybkim wykasowaniu błędów bez zwracania na nie uwagi akcja kapeć zakończona sukcesem. Wypad nad morze i po drodze lipa sterowanie zawieszenia - wiec pod presją ciekawości podłączam VCDS-a a tam piszą tak: 01583 Leak in System Detected i 02646 - Plausibility of Level Control System, oczywiście kasacja i lipa po odpalenie wygasa jeden tryb czasem dwa czasem trzy czasem wszystkie i tryb podnośnikowy, ale trzyma poziom wiedz nie grzebie zęby nie po.pie-ć bardziej niż jest w drodze do domu bez problemów, na postoju sprawdzałem z ciekawości steruje na wszystkie poziomy bez problemów chodź mam wrażenie ze na dynamiku nie co za wysoko stoi. dzisiaj garażyk adaptacja poziomu zawieszenia nie pokazuje poziomu w adaptacji na żadnej wysokości zapisanej, wszędzie jest: 0 nie wiem czy ma tak być? ale pomierzone i zapisane po adaptacji test zawieszenia VCDS-em i : 01583 Pressure Accumulator being Tested - Test is not OK. ciśnienie na trzy razy wykonywanego testu max - 8,7 bara, temperatura sprężarki po trzecim teście - 44 stopnie błąd 01583 po wykasowaniu powraca wygasza sterowanie wysokością i pie.i system. posprawdzanie kostki na amorach 4 sztuki od czujników wysokości, nie dotarłem do wtyki zaworów sterujących i zasilania sprężarki jutro mam zamiar bo nie wiem czy zderzaka nie będę musiał odchylać. Może macie jakieś cenne pomysły czekam na sugestie pozdrawiam i z góry dzięki ! :|

[ Dodano: 2017-07-31, 20:48 ]
temat ogarnięty zawieszka śmiga narazie, znaczy zobaczymy jak w dłuższym praniu

czerwo122
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 25 paź 2016, 08:59
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: czerwo122 » 06 sie 2017, 14:44

co tam wyszło dokładnie z tym zawieszeniem?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga