Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Akumulator NIE

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CzarnyMazur
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 13 gru 2007, 17:08
Lokalizacja: Mazury

Akumulator NIE

Post autor: CzarnyMazur » 10 sty 2017, 21:29

Witam! Otóż mój problem polega na tym,że u mnie na mmi wskazanie aku nieregularnie także pokazuje 10%, dzieje się to nieregularnie, nie ma na to wpływu temperatura-sam nie wiem co ma. Ładowanie 14,2, pobór prądu na zamkniętym tyle co powinno być, mmi niezmieniane na polski,akumulator niedawno zakupiony-sprawny-zakodowany. Nie mam pojęcia co może być przyczyną, a ciężko namierzyć bo dzieje się to nieregularnie-potem pojeżdżę dołąduje się na 100% i tak trzyma znowu jakiś czas. Nawet przed zostawieniem auta na dłużej wyłączam radio i dalej od czasu do czasu taka sytuacja że 10%. Ostatnio postawiłem auto na 2 godzinki było 100%, w trakcie postoju raz otworzyłem auto i zamknąłem i jak wróciłem po godzinie wskazało 50%. Pomóżcie ustalić bo coś mnie trafi!! Nie po to kupowałem benzynę, żeby teraz zimą się martwić czy uruchomię auto-ta sama sytuacja powtarzała się na wcześniejszym aku
Czarny

skubiszek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 520
Rejestracja: 28 paź 2012, 16:52
Imię: Przemo
Moje auto: Q7
Rocznik: 2011
Nadwozie: SUV
Silnik: 3.0 TDI 204KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: skubiszek » 10 sty 2017, 22:36

miałem podobne problemy - niby było ładowanie 14.2 V itp... okazało się, że kończy się alternator aż się skończył definitywnie. Radzę go wyjąć i sprawdzić na stole.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga