Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4] Niedziałające sterowanie centralnego zamka

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
golob
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 293
Rejestracja: 08 mar 2009, 23:22
Lokalizacja: Wro

[A6 C4] Niedziałające sterowanie centralnego zamka

Post autor: golob » 18 mar 2009, 12:03

Witam,

w moim C4 jest fabryczny c.zamek, ten na podczerwień, sam zamek z kluczka działa ale nie działa sterowanie, w kluczyku są nowe baterie, jak sie popatrzy z bliska widać ze dioda troszkę świeci, podobno wcześniej działał raz na kilka prób, teraz w ogóle. Spod VAGa raczej nie był wyłączana na pewno (jeśli taka możliwość w ogóle jest).

Od czego zacząć poszukiwania? Czy to kluczki? Czy może ten moduł-odbiornik podczerwieni w słupku?

Aha, kiedy jest zamknięty i otworze kluczykiem bagażnik to włączają się kierunkowskazy, dopiero muszę otworzyć drzwi kierowcy to się wyłączają.

Awatar użytkownika
golob
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 293
Rejestracja: 08 mar 2009, 23:22
Lokalizacja: Wro

Post autor: golob » 18 mar 2009, 19:35

To jest napewno sterowanie na podczerwień centralnym zamkiem bo kiedyś działało :) (z fabrycznego kluczyka)

[ Dodano: 2009-03-18, 19:38 ]
olo_gsm pisze: Nieprawdą jest, że w C4 nie było sterownia z pilota. Sterowanie na podczerwień (nie radiowe) było jako opcja wyposażenia. Jeżeli na słupkach są wystające odbiorniki IR to znaczy że sterowanie jest. Może się pilot wyprogramował. Procedury programowanie były juz wielokrotnie opisywane.
A mogłbyś pokazać gdzie to było opisywane te procedury programowania jeśli kojarzysz? Wrzucam w wyszukiwarce i nic nie znajduje. Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
golob
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 293
Rejestracja: 08 mar 2009, 23:22
Lokalizacja: Wro

Post autor: golob » 18 mar 2009, 21:55

Dzięki serdeczne kolego, z programowaniem bede musial poczekac bo nie mam w tej chwili drugiego kluczyka pod ręką

Awatar użytkownika
golob
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 293
Rejestracja: 08 mar 2009, 23:22
Lokalizacja: Wro

Post autor: golob » 14 kwie 2009, 11:50

Dorwałem w końcu drugi kluczyk i próbowałem je zaprogramować, ale programowanie wg. tych instrukcji w ogóle nie działa u mnie. Trzeba będzie chyba spróbować z VAGa zaprogramować je.

Dziwne jest to że piloty kiedyś działały (ale słabo nie za każdym razem) - to jest info od poprzedniego właściciela - kuzyna, więc mu wierzę.

Może coś jeszcze padło oprócz samego programowania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga