Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Allroad C5] Poszukiwany spec od zawieszenia z 3-miasta

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
Langi_84
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 04 mar 2010, 08:30
Lokalizacja: 3-Miasto Kaszubskie

[Allroad C5] Poszukiwany spec od zawieszenia z 3-miasta

Post autor: Langi_84 » 08 sty 2016, 22:14

Poszukuję jakiegoś magika, który pomoże mi zdiagnozować (chyba) uszkodzenie zawieszenia w moim Allroadzie - tył w mrozach zaczął mi przysiadać

seba2000x
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 67
Rejestracja: 26 kwie 2010, 22:36
Lokalizacja: Pomorskie

Re: [Allroad C5] Poszukiwany spec od zawieszenia z 3-miasta

Post autor: seba2000x » 18 sty 2016, 23:46

Langi_84 pisze:Poszukuję jakiegoś magika, który pomoże mi zdiagnozować (chyba) uszkodzenie zawieszenia w moim Allroadzie - tył w mrozach zaczął mi przysiadać
Czytałem że w mrozach jest to normalne że auto lekko usiada bo sam mam taki problem.

Polecam zadzwonić do firmy Limak słyszałem że mają zaprzyjaźniony warsztat chyba w Gdyni

Jak się czegoś dowiesz daj znać

Pozdr.

tb303
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 95
Rejestracja: 13 mar 2015, 16:49
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Kontakt:

Post autor: tb303 » 21 sty 2016, 11:02

Nagengast, polecam są sprawdzeni

Langi_84
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 04 mar 2010, 08:30
Lokalizacja: 3-Miasto Kaszubskie

Re: [Allroad C5] Poszukiwany spec od zawieszenia z 3-miasta

Post autor: Langi_84 » 25 sty 2016, 10:20

seba2000x pisze:
Langi_84 pisze:Poszukuję jakiegoś magika, który pomoże mi zdiagnozować (chyba) uszkodzenie zawieszenia w moim Allroadzie - tył w mrozach zaczął mi przysiadać
Czytałem że w mrozach jest to normalne że auto lekko usiada bo sam mam taki problem.

Polecam zadzwonić do firmy Limak słyszałem że mają zaprzyjaźniony warsztat chyba w Gdyni

Jak się czegoś dowiesz daj znać

Pozdr.
Mają kontakt z firmą Ancar z Gdańska - chyba udam się do nich na sprawdzenie, ale na razie nie mogę się dodzwonić do nich.

[ Dodano: 2016-01-25, 10:20 ]
tb303 pisze:Nagengast, polecam są sprawdzeni
Rozmawiałem z nimi. Zajmuję się regeneracją, ale samych amortyzator, która są wewnątrz miecha - samymi miechami się nie zajmują.

Irecky
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 19
Rejestracja: 19 gru 2008, 18:36
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Irecky » 25 sty 2016, 10:40

Witaj, to przysiadanie to jest normalna sprawa;) Ale powiem coś na swoim przykładzie.Ostatnio podczas wysokich mrozów dzwoni do mnie żona i mówi " Audi padło na glebę i nie da się nim jechać". Więc jak to polak wszystko potrafi pojechałem do ogrzewanego serwisu autko postało 5-6 godzin i napompowało się. Ale sprawdzając to komputerem pokazał się błąd coś w stylu " niska wartość przód coś tam...".Więc ja go na podnośnik i zaczynając od podstaw sprawdzam czy poziomatory są w porządku i kolejno koło za kołem spryskiwałem preparatem do sprawdzania nieszczelności i się okazało, że lewego przodu ucieka powietrze z pod miecha.rozebrałem miech wymieniłem dwa oringi za 3 zł, złożyłem i Audi hula ja się patrzy. Zacznij od podstaw żeby Ci "magicy" nie zaczęli wszystkiego co najdroższe wymieniać. <okok>

Langi_84
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 04 mar 2010, 08:30
Lokalizacja: 3-Miasto Kaszubskie

Post autor: Langi_84 » 31 sty 2016, 20:31

Irecky pisze:Witaj, to przysiadanie to jest normalna sprawa;) Ale powiem coś na swoim przykładzie.Ostatnio podczas wysokich mrozów dzwoni do mnie żona i mówi " Audi padło na glebę i nie da się nim jechać". Więc jak to polak wszystko potrafi pojechałem do ogrzewanego serwisu autko postało 5-6 godzin i napompowało się. Ale sprawdzając to komputerem pokazał się błąd coś w stylu " niska wartość przód coś tam...".Więc ja go na podnośnik i zaczynając od podstaw sprawdzam czy poziomatory są w porządku i kolejno koło za kołem spryskiwałem preparatem do sprawdzania nieszczelności i się okazało, że lewego przodu ucieka powietrze z pod miecha.rozebrałem miech wymieniłem dwa oringi za 3 zł, złożyłem i Audi hula ja się patrzy. Zacznij od podstaw żeby Ci "magicy" nie zaczęli wszystkiego co najdroższe wymieniać. <okok>
Dzięki Irecky za sugestię. Tak zrobię. Choć teraz gdy jest na + autko stoi równo. Sprawdzić nie zaszkodzi.

Czy rozebranie miecha ro jakieś wielkie wyzwanie? Nie jestem specem, bardziej amatorem, ale termostat w 2.5 TDi samo sobie wymieniłem;-)

[ Dodano: 2016-01-31, 20:31 ]
Irecky pisze:Witaj, to przysiadanie to jest normalna sprawa;) Ale powiem coś na swoim przykładzie.Ostatnio podczas wysokich mrozów dzwoni do mnie żona i mówi " Audi padło na glebę i nie da się nim jechać". Więc jak to polak wszystko potrafi pojechałem do ogrzewanego serwisu autko postało 5-6 godzin i napompowało się. Ale sprawdzając to komputerem pokazał się błąd coś w stylu " niska wartość przód coś tam...".Więc ja go na podnośnik i zaczynając od podstaw sprawdzam czy poziomatory są w porządku i kolejno koło za kołem spryskiwałem preparatem do sprawdzania nieszczelności i się okazało, że lewego przodu ucieka powietrze z pod miecha.rozebrałem miech wymieniłem dwa oringi za 3 zł, złożyłem i Audi hula ja się patrzy. Zacznij od podstaw żeby Ci "magicy" nie zaczęli wszystkiego co najdroższe wymieniać. <okok>
Dzięki Irecky za sugestię. Tak zrobię. Choć teraz gdy jest na + autko stoi równo. Sprawdzić nie zaszkodzi.

Czy rozebranie miecha ro jakieś wielkie wyzwanie? Nie jestem specem, bardziej amatorem, ale termostat w 2.5 TDi samo sobie wymieniłem;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga