Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Lusterka fotochrom problem

Elektryka
ODPOWIEDZ
MaciejA62.7tdi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 02 sty 2016, 15:37
Lokalizacja: Człuchów

Lusterka fotochrom problem

Post autor: MaciejA62.7tdi » 02 sty 2016, 15:46

Przede wszystkim witam serdecznie kolegów z forum. Jestem nowym członkiem.
Panowie i Panie mam problem z lusterkami fotochrom. Moje audi posiada ori lusterka zewnętrzne oraz wewnętrzne sciemniajace się. Wszystko bylo dobrze do wczoraj. Lusterka działały i nagle sie rozjasnily i już sie nie sciemniaja. Sprawdzalem bezpieczniki wszystkie sa ok. Lusterko wew pokazuje dioda zielona że niby działa. Moze mi ktoś podpowiedzieć gdzie szukac przyczyny. Pozdrawiam

axe
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:58
Imię: Robert
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CGLC 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Lusterka fotochrom problem

Post autor: axe » 02 sty 2016, 16:59

MaciejA62.7tdi pisze:Przede wszystkim witam serdecznie kolegów z forum. Jestem nowym członkiem.
Panowie i Panie mam problem z lusterkami fotochrom. Moje audi posiada ori lusterka zewnętrzne oraz wewnętrzne sciemniajace się. Wszystko bylo dobrze do wczoraj. Lusterka działały i nagle sie rozjasnily i już sie nie sciemniaja. Sprawdzalem bezpieczniki wszystkie sa ok. Lusterko wew pokazuje dioda zielona że niby działa. Moze mi ktoś podpowiedzieć gdzie szukac przyczyny. Pozdrawiam
Przyczyny szukaj w lusterku wewnetrznym.
Ogolnie za wiele kombinacji nie ma. Mozesz sprawdzic dzialanie poprzez zasloniescie (szczelne) fotokomorki od strony szyby przedniej a na fotokomorke od strony kabiny poswiecic latarka.
Pozniej szukalbym poprzez wypiecie pinu w podstawie lusterka od: lampek wewnetrznych i swiatla cofania. Byc moze w tych obwodach masz problem i jest podawany + na kostke by sie nie sciemnialo.
--
Pełne ambiente QQ2
HeadUp KS1
Fotochrom 5SJ
Homelink VC1
Elektryczna pokrywa 4E7

MaciejA62.7tdi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 02 sty 2016, 15:37
Lokalizacja: Człuchów

Post autor: MaciejA62.7tdi » 02 sty 2016, 19:34

Witam. Bardzo dziekuje za pomoc kolego. Okazalo sie że żarówka od czytania sie przepalila a wlacznik byl włączony czyli lusterka sie rozjasniaja. Bardzo dziekuje za pomoc raz jeszcze. Oczywiscie punkt za pomoc polecial.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga