Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z tylnymi lampami

Elektryka
ODPOWIEDZ
norbi1983kce
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2015, 18:50
Lokalizacja: Katowice, Polska

Problem z tylnymi lampami

Post autor: norbi1983kce » 17 lis 2015, 19:21

Polega on na tym, ze mam A6 C6 przed liftem ale z tyłem zrobionym na polift, wsadzone ledy w błotnik i klape i nie działaja mi przeciwmgłowe z tyłu. Gdzie sa przeciwmgłowe, w klapie czy błotniku i zauważyłem jak wyciągnąłem lampy, ze lewa ma cztery piny na kostce a prawa pięć albo szesc, nie pamietam. Zastanawiałem sie czy przypadkiem nie mam świateł z Anglika i dlatego nie mam bo zazwyczaj jak jest przeciwgłowe z tyłu to jak jest jedno to z lewej strony a ta lampa ma mniej pinów. I jeszcze czasem jak sie troche nizasza temp. na zawnątrz to wywal mi błąd przepalonego kierunku, głównie z prawej strony ale czasami tez z lewej. Musze sie zatrzymać, wyłączyć zapłon i dalej moge jechac juz z działającym, do czasu :D Czyścilem gniazdo, wtykę i nic nie pomogło.
Pozdrawiam i licze na waszą pomoc. Aha, a moze to wina modułu, bo raczej nie mam z avanta, tak wyczytałem na którymś z postów, nie mam z literką N na kon

[ Dodano: 2015-11-17, 19:21 ]
Panowie i Panie :D Naprawdę nikt mi nie pomoże??? Robi cie coraz zimniej i coraz częściej mi wywala błąd tych kierunkowskazów. I do tego te wieczorne mgły, raczej by mi sie przydało usprawnic te światła :D
Nowy :-)

Sambi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 14:52
Lokalizacja: Orzysz/Essen

lampy

Post autor: Sambi » 17 lis 2015, 20:40

Może masz ledy wstawione a nie przekodowane vcdsem? Przeczysc też styki, mogły też byc przez kogoś rozklejone i niedokladnie sklejone, nie sprawdze u siebie bo mam avanta jak powinno być u ciebie ale jakbyś potrzebowal vcds 14.10 to napisz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga