Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Oświetlenie wnętrza - dziwny problem

Wnętrze
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lukasz24815
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 74
Rejestracja: 05 cze 2015, 22:33
Lokalizacja: Pomorskie

Oświetlenie wnętrza - dziwny problem

Post autor: Lukasz24815 » 28 wrz 2015, 20:54

witam i o zdrowie pytam hehe <luzik>
Mam problem, naprawiłem dzisiaj mikrostyki w drzwiach, tylne drzwi lewe i prawe działają prawidłowo, jest podświetlenie nóg, drzwi i podsufitówki natomiast w drzwiach od kierowcy i pasażera jakby zwarcie było, podświetlenie świeci się dopiero jak odłączę żarówkę pod nogami i boczne w drzwiach wtedy zapala się podsufitówka.. Jak podłączę choć jedną żarówkę np. tą pod nogami to podsufitówka gaśnie i nic się nie świeci. Wtyczki są całe, podmieniałem żarówki, nawet całe lampki i nic. Co może być nie tak? Nie mam pomysła z której strony to ugryźć. <nerwus> pozdrawiam <okok>

Edit. Naprawione, problemem okazały się jednak mikrostyki, działały ale nie w pełni stykały i stąd te problemy :) Wszystko działa <radocha>
Ostatnio zmieniony 04 paź 2015, 11:42 przez Lukasz24815, łącznie zmieniany 2 razy.

Adi Toruń
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:29
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Adi Toruń » 30 wrz 2015, 11:36

Witam Panowie jestem szczęśliwym nabywcą Audi A6 c5 z 1999r ale mam mały problem z oświetleniem wnętrza.Dokładnie chodzi o lampki podsufitówce kompletnie nie reagują na zamknięcie auta z pilota no chyba że sam wsiądę do auta i przełączę to wtedy się palą.Reszta lampek w drzwiach jak i pod nogami reaguje dobrze po zamknięciu auta z pilota wszystkie gasną ,ale od strony pasażera już nie pali się cały czas więc wyjąłem na razie żarówkę . Może któryś z kolegów miał już taki problem proszę o poradę dzięki bardzo. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga