Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Poważny problem A6 2.4 LPG

Silniki benzynowe
ODPOWIEDZ
Runi1994
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 177
Rejestracja: 15 cze 2014, 14:10
Lokalizacja: Słubice

Poważny problem A6 2.4 LPG

Post autor: Runi1994 » 11 sie 2015, 16:46

Cześć

Już po raz drugi mi się to zdarzyło , wiec muszę was zapytać o pomoc bo jazda jest niebezpieczna . Otóż przy skręcie w prawo auto gaśnie i palą się normalnie kontrolki jak bym chciał normalnie auto odpalić . Akurat zdarzyło mi się to w mieście przy znikomej prędkości ale jak by się to nie daj Boże stało gdzieś na autostradzie tfu tfu to mogło by być nieciekawie bo wspomaganie też się wyłącza ;/ Czy ktoś może spotkał się z takim problemem ? Gdzie może leżeć przyczyna tego gaśnięcia ? Pytałem się kolegi z wieloletnim doświadczeniem jako mechanik ale nigdy się z takim czymś nie spotkał czyli to bardzo nietypowy problem <zalamka> Przez Vaga nie mogę się podpiąć bo nie pozwala mi wejść w silnik ( po chwili ładowania : NO RESPONSE FROM CONTROLER ) Proszę Was bardzo o pomoc ;)

Gość.

Post autor: Gość. » 11 sie 2015, 17:18

Sprawdź czy jakis przewód np od G28 nie ma zwary przy skrecie bądź przerwy. Wymieniając kiedys sondy naruszyłem u siebie skostniały przewód od tego czujnika i cyrki sie działy,auto gasło,VAGa wywalało,miałem zware w tym przewodzie o kolektor w bardzo niedostepnym miejscu i docelowo musiałem wymieniać tez ECU....

Runi1994
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 177
Rejestracja: 15 cze 2014, 14:10
Lokalizacja: Słubice

Post autor: Runi1994 » 11 sie 2015, 18:48

Dzięki za szybką odpowiedź . Powiedz mi gdzie szukać tego przewodu G28 ? I gdzie się znajduje dokładnie ? Pod płynem chłodniczym ? Przy skręcie w lewo nic się nie dzieje , auto jedzie bezproblemowo i to jest bardzo dziwne ;(

Gość.

Post autor: Gość. » 11 sie 2015, 19:19

G28 to czujnik położenia wału. U mnie to siedzi we flanszy skrzyni i czyta z wieńca koła zamachowego ale jak u ciebie to nie wiem. Poszperaj w google z twoim silnikiem coś znajdziesz.

Jak wspomniałem to jedna z mozliwości ale czy na 100% to nie wiemy.

kompas9
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 164
Rejestracja: 13 mar 2013, 16:52
Lokalizacja: łódź

Post autor: kompas9 » 11 sie 2015, 21:33

Pokaż zdjęcia jak masz zamontowane wkrętki lpg w kolektor ssący

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga