Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Wygłuszenie drzwi Polift

Car Audio
ODPOWIEDZ
ahcarb
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 28 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Warszawa

Wygłuszenie drzwi Polift

Post autor: ahcarb » 22 lut 2015, 14:34

Z racji że powolnie zbliża się wiosna, czas przymierzyć w zakupionym na jesieni Audi wymienić nagłośnienie z co z tym idzie wygłuszyć drzwi. Czy może ktoś mi udostępnić zdjęcia drzwi przednich i tylnych polifcie jak wyglądają od środka po zdjęciu boczków ? Nie mogę nigdzie tego znaleźć (przejrzałem nawet wszystkie drzwi na allegro lecz wszędzie jest przód pokazany). W każdym poprzednim aucie to robiłem wiec w tym również bym chciał się z tym pobawić. Kwestia czy się wogole da .

[ Dodano: 2015-02-22, 14:34 ]
drugie pytanie to jaka jest różnica pomiedzy subwooferem bose a standardowym audi ?? Duża ejst różnica w mocy i wzmacniaczu ??

emtezet
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 75
Rejestracja: 20 lut 2014, 09:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: emtezet » 13 mar 2015, 12:34

Różnica jakaś tam jest względem bose, ale wiąże się z przerobieniem instalacji. Wzmak w bose zasilał też głośniki przednie i ma zupełnie inny wtyk niż bez bose.
Co do wygłuszenia to sprawa nie jest taka prosta. W c5 jak i w innych audi z tego okresu nie ma wewnętrznej blachy drzwi, a głośnik mocowany jest do boczka. Jeżeli chcesz to robić z sensem to trza robić zaślepki z żywicy między stelarze drzwi i nowe mocowanie do głosnika. Na strefie car audio jest kilka tematów odnośnie takiego montażu wraz ze zdjęciami. Jeżeli jeszcze nie rozbierałeś drzwi to wiedz że tapicerka nie jest na spinkach tylko na hakach, odkręca się śrubki i pcha ją w górę...

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga