Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6 c4 2.5 tdi ael]kontrolka air bag

Elektryka
ODPOWIEDZ
tomaszr77
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2007, 07:55
Lokalizacja: PRUSZCZ GDAńSKI

[a6 c4 2.5 tdi ael]kontrolka air bag

Post autor: tomaszr77 » 16 sty 2009, 23:08

[ a6 c4 2.5 tdi avant ael ]
witam
posiadam audi a6 c6 2,5 tdi ael od pewnego czasu pali mi sie kontrolka air bag zaznaczam ze nic przy poduszkach nie było grzebane .byłem na kasowaniu błedu ale zaraz po wyjechaniu z warsztatu kontrolka sie zapałiła ,komputer diagnostyczny wyswietlił informacje ze za duze napiecie na poduszkach czy cos w tym stylu juz dodładnie nie pamietam .prosze moze mi ktos pomuc lub nakierowac co z tym fantem robic
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 18 sty 2009, 10:16 przez tomaszr77, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
szwagier_
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 36
Rejestracja: 16 paź 2008, 00:26
Lokalizacja: Podlaskie

Post autor: szwagier_ » 16 sty 2009, 23:56

Najpierw i tak dostaniesz ochrzan od moda bo nie czytales regulaminu forum. Potem moze ktos Ci pomoze.
Obrazek

TrimiX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 16 sty 2009, 20:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TrimiX » 17 sty 2009, 00:04

To moze Ci pomogę , mam to samo i tak : podobno to się dzieje co jakiś czas w naszych autach - tutaj akurat mi szczelilo od mrozów jakie były -22 stopnie .
Po podpieciu vaga , pokazało błąd sterownika AIRBAG - uszkodzona pamięć .
Błędów nie da sie wykasowac bo pamięć sterownika odleciała do ciepłych krajów :mrgreen:

Więć pozostaje CI ,alno wymiana na nowy , naprawa starego ok.250 zł jak sie dowiadywałem lub uzywany z ALLEDROGO.pl za jakies 150 zł bez gwarancji .
Po podpieciu sie spisz sobie numer sterownika , jest to ważne , na tej podstawie szukasz nowego z takim samym numerem i końcówka literową .

powodzenia
Usunięto - Pkt. 29. Regulaminu Forum

tomaszr77
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2007, 07:55
Lokalizacja: PRUSZCZ GDAńSKI

[ a6 c4 2,5 tdi ael ]

Post autor: tomaszr77 » 17 sty 2009, 13:05

dzieki
faktycznie nie zajrzałem do regulaminu i za to bardzo przepraszam a dział powitań to mam juz za soba jakis czas temu .wracając do tematu poduszek to tak własnie sobie mysle ze to moze sterownik strzelił ,moze podmieni od kolesia i sprawdze tylko koledzy pytanko gdzie on jest ,mi na vagu pisze za duze napieci nie wiem co to moze oznaczac
pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga