Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A6 C5 2,4 Avant , Jasne skóry , Xenon, Nowe fotki...

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
michal25sk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 57
Rejestracja: 15 lut 2014, 19:15
Lokalizacja: Jelenia Góra

A6 C5 2,4 Avant , Jasne skóry , Xenon, Nowe fotki...

Post autor: michal25sk » 15 lut 2014, 21:28

Witam wszystkich na forum.
Od pewnego czasu stałem się dosyć niespodziewanie posiadaczem audi a6 wcześniej też miałem audi lecz a6 był moim 2 typem.
Przebierałem miedzy bmw e39 , audi a6 c5/c6 , passat b5 fl.,,
Ogólnie szukałem bmw 39 jeździłem, przebierałem, marudziłem , tu rdza tam rdza, tu podarte tu coś kombinowane lub coś przekłamane .Ogólnie miał być diesel jeśli chodzi o bmw.
Jeśli chodzi o a6 omijałem silniki 2,5tdi uważam że te silniki są dobre ale tylko wtedy gdy mają mądrego i dbającego kierowce, ale auta z drugiej czy trzeciej ręki ,,,,, sami wiecie bywa różnie lecz a6 c5 nie było takiej na którą bym się skusił.A6 C6 oglądałem tylko jedną sztukę i od razu na moje oko plastiki, plastiki , plastiki jakoś tego za dużo ... wróciłem do do c5.
Poszukiwania auta trwały może z 5 miesięcy , tzn przeglądanie ogłoszeń itd.....

Warto było czekać .... trafiłem , mam to co chcę :)

Audi a6 c5 2,4 165KM niestety bez quattro ale nie przeszkadza mi to ... wziąłem 2,4 ponieważ miałem styczność z tym silnikiem tamten silnik ma przebieg 127tys pierwsza ręka i właściciel teraz już starsza osoba mówi że nigdy nic nie robił przy tym motorze a chodzi pięknie.

Chorowałem na bananowe fotele więc szukałem , ale gdyby było coś innego interesującego to też bym się zastanowił.

To co zrobiłem po zakupie to wymiana oleju na motul 8100 x clean , filtry komplet .
Oczywiście wszystkie plastiki (obudowy) zostały poodkręcane od silnika , taka inspekcja drobna oraz poodtykane przewody odpływowe te 2 w okolicy akumulatora byly przytkane , woda schodziła ale wolno teraz gitara .... potem wymiana xenonow na 6000k tutaj to miałem historie te z allegro włączały się za 20 razem (tzn błysły i zgasły i trzeba było włączać i wyłączać bo piszczał czujnik) wyrzuciłem je kupiłem inne w sklepie też był problem po kłótniach facet wymienił na inna firmę jak na razie ok.

Z wyposażenia to chyba standard:
-klimatyzacja
-ele szyby , lusterka
-funkcja komfort (otwieranie/zamykanie szyb z pilota)
-ksenon
-parktronic tył
-elektryczne fotele
-nawigacja
-subwoofer
-zmieniarka
-roleta bagażnika + siatka działowa
-anty napad
-podgrzewane fotele

I inne takie reszta widoczna na zdjęciach.
Zapraszam do oceniania ... na razie fabryczne wszystko ... ale bym chciał troche odświeżyć wygląd auta .

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Trochę zdjęć wrzuciłem , rzadko fotografuje , a zdjęcia kiedyś może się przydadzą :)
Szkoda tylko że zdjęcia nie oddają wszystkich szczegółów ale co się dziwić robione kamera:P

[ Dodano: 2014-02-15, 21:28 ]
Ogólnie to dodam tak od siebie że auto mam może z 4 miesiące , i cały czas pracuje tak samo , nie ma niepokojących dźwięków itd,

Auto lata po autostradach dobrze się trzyma pakowne (dlatego avant) wygodne , a zamknięcie licznika to żaden problem . :)
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2014, 19:30 przez michal25sk, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Adriano007
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 591
Rejestracja: 30 lip 2009, 21:33
Imię: Adrian
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Spytkowice
Kontakt:

Post autor: Adriano007 » 15 lut 2014, 23:51

Fajny wóz. Gratuluje zakupu i życzę bezawaryjności. Na początek wrzucił bym ringi na zegary i ewentualnie pomyślał o poliftowych tylnych lampach ale to tak na marginesie <okok> .

michal25sk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 57
Rejestracja: 15 lut 2014, 19:15
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: michal25sk » 16 lut 2014, 10:53

Ringi na zegary będą myślałem już nad tym, bo też dodają smaku.
Chciałbym jeszcze zamontować pamięć foteli, i tak bym z tego nie korzystał bo tylko ja tym jeżdżę ale fajny by było aby były :) <rotfl>

TadzioNorek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 103
Rejestracja: 28 sie 2013, 21:29
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: TadzioNorek » 16 lut 2014, 11:25

fajne skórki i ogólnie swietnie się trzyma jak na swój wiek <okok> masz wszystko w oryginale i ja bym sie tego trzymał <mysli>

michal25sk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 57
Rejestracja: 15 lut 2014, 19:15
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: michal25sk » 16 lut 2014, 11:42

Tak postaram się ją utrzymać , niedługo piaskowanie zacisków i malowanie proszkowe ( o ile cena będzie rozsądna) , postaram się też poprawić wygląd tarcz hamulcowych są jeszcze w dobrym stanie lecz trochę z nieładnym nalotem.
Ale to jak będzie czas na takie zabiegi. :]

mar-for-a6

Post autor: mar-for-a6 » 16 lut 2014, 13:37

Ładna maszynka <brawo>
Wyświetlacz w zegarach robi powoli papa więc będziesz musiał to zrobić-poczytaj na forum, kilka osób regenerowało fis i śmiga bez problemu ;)
Fotele piękne ale troszkę już zmęczone-zarzuć jakiś dobry środek do skóry i będzie malina ;)
Do lakieru polecam komplet menzerna, meguiars-niezłe efekty ;)
Inna felga i będzie dobrze ;)

michal25sk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 57
Rejestracja: 15 lut 2014, 19:15
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: michal25sk » 16 lut 2014, 15:20

Polecacie coś do skór? jakoś nie mogę się do tego zabrać, mam chęci ale nie wiem czego użyć do skór. <uoee>

Jeśli chodzi o polerowanie to zawsze poleruje ręcznie , ostatnio używałem środków firmy Sonax .

Felunek już czeka na założenie 17" et35
Obrazek

Trochę się obawiam bo trochę wystają po za auto , i obawiam się o kamienie ,ale wyjdzie w trakcie użytkowania..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2014, 19:18 przez michal25sk, łącznie zmieniany 1 raz.

mar-for-a6

Post autor: mar-for-a6 » 17 lut 2014, 05:30

Ajjjjj ta felga nie pasuje do a6... :/
takie moje zdanie ;)

koval83
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 10 gru 2013, 19:00
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: koval83 » 17 lut 2014, 12:48

Bardzo ładne zadbane autko,świetnie utrzymany środek i moje ulubione połączenie granat i jasny środek <okok> Gratki.Podłącze się do kolegi z powyższego postu i te felgi nie za bardzo mi się też widzą <uoee>,ale to jest tylko moje zdanie.Rozmiar i kolor jak najbardziej na tak tylko ten wzór...

michal25sk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 57
Rejestracja: 15 lut 2014, 19:15
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: michal25sk » 20 lut 2014, 18:29

Się założy się okaże :) ogólnie to planuje założyć jakaś oponę na felgę i postawić auto na niej i obkukać jak będzie lipa to verkauf :) <rotfl>

[ Dodano: 2014-02-20, 18:29 ]
Taka tam przymiarka :) gumiarz założył mi byle jaką oponę bo nie mogłem wytrzymać by nie posadzić "ją" na niej :) moim zdaniem tragedii niema :) może być całkiem fajnie :) :]

Obrazek
Obrazek
Obrazek

mar-for-a6

Post autor: mar-for-a6 » 09 mar 2014, 10:04

Szczerze, to ta 16 z przodu lepiej wygląda ;)
Ale każdy ma swój gust-ja tylko wyrażam swoja opinię ;)
Ps. Czarne koło to do srebrnego, białego auta ;)

MrcZk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 301
Rejestracja: 07 lis 2010, 17:21
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: MrcZk » 09 mar 2014, 21:45

jak wyzej...czarna felga na czarnym aucie dodaje mu wizualnie sporo masy...wyglada wtedy jak czolg. A po drugie lataj z czernidlem i ciagle gume smarowac bo guma przy kolorze felgi wyglada jakby byla szara ;p
1.8T MrcZk'a hybryda itd

michal25sk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 57
Rejestracja: 15 lut 2014, 19:15
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: michal25sk » 26 maja 2015, 10:20

Witam Panie i Panów <rotfl>
Wreszcie znalazło się trochę czasu na małe dłubanie niestety z przymusu ( regeneracja maglownicy) :(
Wpadły nowe oponki 225/45/17 na czarne felgi + czerwone zaciski ......w sumie nie spodziewałem się takiego efektu ale na żywo robotę robi :) ...

Pozdrawiam wszystkich

Poniżej takie tam dzisiejsze pstrykania :)


Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2015-05-26, 10:20 ]
Hej ! dawno mnie tu nie było.. taka mała sesyjka .


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mariusz48
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 82
Rejestracja: 06 mar 2014, 13:33
Lokalizacja: Bartoszyce

Post autor: mariusz48 » 27 maja 2015, 12:58

Niepotrzebnie robiłeś te napisy na oponach

michal25sk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 57
Rejestracja: 15 lut 2014, 19:15
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: michal25sk » 30 maja 2015, 17:19

Po napisach juz prawie sladu nie ma :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga