Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Nie działający pilot

Elektryka
ODPOWIEDZ
jutass
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2014, 22:24
Lokalizacja: Toruń

Nie działający pilot

Post autor: jutass » 10 lut 2014, 22:51

Witam. Jak widać jestem NOWY :) Zakupiłem A6 C5 1.8T tydzień temu i wszystko było ok. Z pilota działało wszystko. Wczoraj podczas jazdy centralny cały czas próbował się zamykać jak bym wciskał przycisk od zamknięcia drzwi. Kiedy wysiadłem pilot przestał działać a centralny automatycznie się zamyka bez mrugnięcia kierunkami. Wymieniłem baterie i dalej nic. Z kluczyka nie mogę otworzyć bo wkładka była wymieniona i lipa a z bagażnika jak próbuję to otwiera tylko bagażnik. Oczywiście wszystkiego dowiedziałem się po zakupie auta. Gość nawet mi nie powiedział że jest alarm który zaczyna wyć po otwarciu bagażnika. Udało mi się wymontować zamek od strony kierowcy i okazało się że szpilki są zgniłe także zamek do wymiany. Czy po wymianie zamka mogę na nowo jakoś sparować pilot i czy będę musiał coś programować? Ogólnie to w kablach to widać że ktoś się tam grubo bawił bo nawet głośniki nie działają poza jednym z przodu pasażera. Zaznaczę że mam tylko jeden kluczyk :( Proszę pomóżcie. Bym zapomniał pokazywały się takie błędy 01560, 01559, 01558, 01374.

jaro889
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 13 paź 2012, 23:17
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: jaro889 » 11 lut 2014, 01:03

mialem podobnie i w salonie audi (bo nigdzie indziej tego nie mogli mi ogarnac i placilem za podlaczanie kompa bez skutku) krzykneli 200zl i ze za dwa dni moge z tym wpasc ale zdjelem boczek od drzwi wypielem kostke od zamka i robilem mostkowanie przy ktorym auto by sie otworzylo wtedy wcisnolem przycisk do otworzenia auta i gra :) teraz przy wymianie bateri podobnie robilem i tez dziala sprobuj tansze to nisz wizyta w salonie

[ Dodano: 2014-02-11, 01:03 ]
wkladka wymieniana i kluczyka nie masz?? do tego kable w drzwiach hmmm sprawdz czy to nie anglik koleszko wez VIN i w salonie to za darmo ci powiedza

jutass
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2014, 22:24
Lokalizacja: Toruń

Post autor: jutass » 11 lut 2014, 18:29

Sprawdzałem już autko Niemieckie. Kupiłem już zamek jak przyjdzie i go przełożę to zobaczymy czy problemy znikną. Mam jeszcze pytanie, mianowicie szukam wkładki do zamka bo ta co była to jak pisałem lipa i jak ją wyjąłem to nic z niej nie zostało, czy może ktoś ma na sprzedaż wkładkę z kluczykiem ? Będę wdzięczny. Wolał bym mieć na wszelki żeby otwierać z kluczyka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga