Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Dziwnie mrugają Zegary

Elektryka
ODPOWIEDZ
Hubs
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 22
Rejestracja: 05 lut 2013, 20:48
Lokalizacja: Gniezno

Dziwnie mrugają Zegary

Post autor: Hubs » 29 sty 2014, 13:35

Witam !!!

Bardzo proszę o pomoc mądrzejsze głowy. Problem następujący. Wczoraj przy ostrzejszym hamowaniu zapaliła się kontrolka od hamulca ręcznego. Pomyślałem, że jak zgasze i zapale samochód to pewno zniknie. Po ponownym odpaleniu, zaczeła się dyskoteka. Kontrolka od ręcznego świeci ciągle, do tego olej ciągle świeci. Abs równierz. Mam automat, nie pokazuje biegu na jakim jadę, obrotomierz leży i jak zgasze światła zegary ciągle się podświetlają. Auto pracuje normalnie, poziom oleju super. Odłączyłem dziś na noc akumulator, rano to samo, przełożyłem inny, również nie pomogło. kontrolki mrugają. o co Kaman ??? Proszę o jakieś podpowiedzi. Z góry dziekuje

atlas audi a6

Post autor: atlas audi a6 » 29 sty 2014, 14:23

U mojego teścia jest to samo ale jeszcze się nie pochyliłem nad problemem jednak uważam, że to problem zimnych lutów w zegarach lub module komfortu. Daj mi proszę znać jak to ogarniesz pierwszy

Hubs
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 22
Rejestracja: 05 lut 2013, 20:48
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Hubs » 29 sty 2014, 15:04

Te bezpieczniki sprawdziłem, są ok.

[ Dodano: 2014-01-30, 11:26 ]
Obrazek

Teraz Pytani. Mam Takie zegary. Czy jak kupię inne z FISEM ( tak chyba się to nazywa) jak nie to proszę poprawić mnie, to bedą działały ? czy muszę kupić identyczne. Puki co nie się nie zmienia, jak mrugały tak mrugają, chyba nie ominie mnie kupno. Podpowiedzcie coś Koledzy. Dzięki z góry.. znalazłem takie wrzuce linki. Będą ok ?>

http://tablica.pl/oferta/zegary-z-ringa ... 77d2298657
http://tablica.pl/oferta/zegary-licznik ... 77d2298657
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga