Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Kolor lakieru do skóry - pomoc

Wnętrze
ODPOWIEDZ
pchmiel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 04 lip 2013, 11:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pchmiel » 29 sie 2013, 19:58

Mi się wydaje, że 7044 :P

daniel.tymek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 149
Rejestracja: 12 gru 2010, 21:23
Lokalizacja: Grodzisk mazowiecki

Post autor: daniel.tymek » 30 sie 2013, 22:09

Kolego jest taka stronka co wpisujesz kody z wlepki z samcohodu i mi tam rozczytało bodajże właśnie skóre(tylko nie ejstem pewien czy rodzaj czy właśnie kolor) Jak byś znalazł jak to sie zwie to tylko piszesz do sprzedawcy że to Audi z takim i takim kodem koloru skóry. Tak przynajmniej jest na lederzentrum i nie bawisz sie w żadne strzelanie czy to napewno to

Awatar użytkownika
Naprawa Audi A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1352
Rejestracja: 18 paź 2009, 12:22
Imię: Tomek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Naprawa Audi A6 » 30 sie 2013, 22:56

rafalpe, kolego - po to są fora techniczne by o technicznych sprawach dyskutować właśnie tam. Podejście, że "założę temat tutaj bo więcej ludzi zobaczy" w zupełności do mnie nie dociera. Właśnie przez takie zagrywki ludzie uczą się dziwnych nawyków co skutkuje tym, że techniczne sprawy pojawiają się na Forum Ogólnym. Mowa jest o wnętrzu C5, a z wypowiedzi wynika czemu to ma służyć - a to już sprawa bardziej techniczna.
Poza tym - 3 osoby odwiedziły ten temat w tamtym miejscu - 25 widziało go po przeniesieniu. 73 wyświetleń w sumie - google bot 23 razy, a reszta użytkowników po kilka razy :)

A wystarczyłoby, aby każdy choć raz w życiu przeczytał Regulamin, który zaakceptował i już do końca życia by wiedział jak się po Forum poruszać <okok> W tym momencie te zagadnienie uznaję za wyczerpane :)


Druga sprawa - pytasz facetów o rozróżnienie odcieniu... Pytać należałoby kobiety - gdyż płeć piękna znacznie lepiej rozróżnia drobne różnice w odcieniach.
Dlatego w zakładzie specjalizującym się np. w produkcji podłogowych klepek dębowych, na linii gdzie klasyfikuje się odcienie klepek pracują tylko kobiety <okok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga