Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 Avant] Brak dźwięku podczas wyświetlania tv w nawigat

Car Audio
ODPOWIEDZ
pili007
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 01 sty 2013, 22:20
Lokalizacja: Brodnica

[A6 C5 Avant] Brak dÂźwięku podczas wyświetlania tv w nawigat

Post autor: pili007 » 23 maja 2013, 15:05

Koledzy kolejne pytanko i prośba o pomoc :) Mianowicie mam radyjko navigation plus wszystko zamontowane seryjnie, gdy kupiłem samochód nie miałem w zmieniarce magazynku więc nici z słuchania płyt dodatkowo brak antenki od radia na dachu. Radio łapie tylko fale z transmitera , gdy włączam TV w navi wyświetla się obraz a w górnym prawym rogó przekreślony zielony głośniczek i nie ma dÂźwięku gdy podgłoszę radio na max odrobinę słychać muzykę z transmitera. Podpowie mi ktoś dlaczego tak się dzieje? No i jak włączyć dÂźwięk tv ? Zgóry dziękuję za pomoc :)

Kepe
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 29 kwie 2013, 21:59
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Kepe » 24 maja 2013, 21:59

Mam podobny przypadek tylko ze antene mam w szybie ,a druga mam w karoseri i niewiem ktora jest ktora, lecz radyjko dziala , bys musial zobaczyc u siebie czy nie masz na tylnej szybie pionowych kresek jezeli masz to musisz sprawdzic polaczenie kabla ,wtyczke itp , a co do TV sam jeszce nie rozgryzlem problemu , podobno trzeba wejscw ustawieniachi tam poprzestawiac tylko ze radyjko mam w jezyku niemieckim i ciezko sie polapac.

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2596
Rejestracja: 21 mar 2013, 17:21
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.2 230KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 25 maja 2013, 19:13

Ja miałem podobny problem. Wyświetlał się komunikat o podłączonym telefonie, konkretnie tak jakby była prowadzona rozmowa przez niego, co automatycznie wycisza radio, choć telefonu już dawno nie ma bo został wymontowany. Więc wypiąłem kabelek z wtyczki w RNS, od phone i problem znikł. Radio śmiga aż miło.
Spróbuj wypiąć ten kabelek, a w razie czego zawsze możesz go wpiąć z powrotem.
Co znaczy że brak antenki? W ogóle ona tam była czy nie? Powinieneś mieć antenę na dachu z modułem GPS.
Lektor.

pili007
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 01 sty 2013, 22:20
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: pili007 » 26 maja 2013, 09:06

antenę na szybach z tyłu mam :) dachową modułu gps też nie mam tylko tej wkręcanej w moduł, radyjko tez mam w języku niemieckim dla tego taki problem z tym :) szalony mógł bys podesłać jakieś foto że bym mógł zobaczyć co to za kabelek, który to ? No i dzięki za pomoc :)

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2596
Rejestracja: 21 mar 2013, 17:21
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.2 230KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 26 maja 2013, 11:18

Podeślę ale najszybciej jutro, bo auto mam w domu a mnie nie ma. Wrócę dopiero w nocy. Pamietam że to był kabelek koloru szarego w jednym z rogów wtyczki ktora jest podpięta z tyłu do RNSa. Najprawdopodobniej prawy dolny róg patrząc na wypiętą wtyczkę z przodu.
Lektor.

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2596
Rejestracja: 21 mar 2013, 17:21
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.2 230KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 26 maja 2013, 16:51

To jest ten: 'tel mute' jeśli jest koloru szarego to śmiało delikatnie musisz podważyć pin i go wyjąć z wtyczki. Roboty na dwie minutki.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2013, 22:40 przez Multifonika, łącznie zmieniany 1 raz.
Lektor.

pili007
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 01 sty 2013, 22:20
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: pili007 » 26 maja 2013, 21:30

Dzięki chłopaki sprawdzę jutro czy to pomoże :) Mam nadzieję że tak chodÂź nie wiem czy to to bo w momencie wyświetlania obrazu tv czasem słychać gdy podgłosi się na max ostatnią stację z radia.

[ Dodano: 2013-05-31, 12:17 ]
DObra a teraz powiedzcie mi jeszcze jak ten kabelek z kostki wyciągąć bo ja za nic nie mogę i kabelek u mnie jest zielono biały

[ Dodano: 2013-06-01, 00:12 ]
No dobra kabelka nie udało mi sie odłączyć ale mój specjalista ogarnął problem w 30sek :D wystarczyło pomajstrować w ustawieniach jak znajdę trochę wolnego czasu w weekend cyknę jakieś fotki i wrzucę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga