Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] [A6 C6 ] 3.0TDI S-LINE WAWA OKAZJA

ODPOWIEDZ
grodzio
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2013, 23:08
Lokalizacja: trojmiasto

[A6 C6] [A6 C6 ] 3.0TDI S-LINE WAWA OKAZJA

Post autor: grodzio » 03 lut 2013, 14:39

Witam Wszystkich klubowiczów

Link do ogłoszenia

http://otomoto.pl/audi-a6-org-s-line-so ... 74086.html

Audi kupione 3 dni temu z Brodnicy miało ponad 300tys km!!!

Handlarz kupił je od własciciela za 40 tys dozucił 10tys marzy skorygował licznik i szuka jeleni!!!!


Mysle ze mozna zamknąc wątek koles ogłosznie usunał na razie lub sprzedał niestety a mi wysłał maila

Znajde cie.zaplacisz mi za to.Nie zartuje.Uważaj

To podsumowuje w zupełności tego handlarza burak burak i jeszcze raz burak.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2013, 15:06 przez grodzio, łącznie zmieniany 1 raz.

Niko2205
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 03 sty 2013, 21:04
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Niko2205 » 03 lut 2013, 17:58

Kolego jezeli to audi bylo kupione od wlasciciela za 40tys to wedłóg teori forumowiczow bylo cos z nim nie tak, bo duzo forumowiczow twierdzi ze c6 to dobre kupi sie dopiero od 60tys :):):):):)

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 03 lut 2013, 18:11

Temat przeniesiony do odpowiedniego działu...

Depo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 143
Rejestracja: 07 mar 2009, 00:19
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.6 ABC 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Podlasie
Kontakt:

Post autor: Depo » 03 lut 2013, 22:46

Piotruś pisze:Jeżeli nie ma żadnych wątpliwości ktoś powinien zgłosić oszusta prokuratorowi.
Brak podstawy prawnej do takiego zgłoszenia
sk....syn sie wykręci
Wmyśl polskich przepisów każdy może skręcić licznik (o ile poinformuje o tym kupującego )
kolejna sprawa udowodnić że to on zrobił
Ostatnio zmieniony 04 lut 2013, 20:56 przez Depo, łącznie zmieniany 1 raz.

Mahrid
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 131
Rejestracja: 10 lut 2012, 17:30
Lokalizacja: Frankfurt

Post autor: Mahrid » 03 lut 2013, 23:38

giena pisze:
Piotruś pisze:Jeżeli nie ma żadnych wątpliwości ktoś powinien zgłosić oszusta prokuratorowi.
Brak podstawy prawnej do takiego zgłoszenia
sk....syn sie wykręci
Wmyśl polskich przepisów każdy może skręcić licznik (o ile poinformuje o tym kupującego )
kolejna sprawa udowodnić że to on to zrobił
Taka wlasnie Polska rzeczywistosc.
Trza by bylo od razu w kolano strzelic, i dopiero pytyc czy licznika nie skrecil.

lechu168
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 242
Rejestracja: 10 cze 2012, 22:35
Imię: Lech
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: lechu168 » 04 lut 2013, 00:03

na gorsze ...... trafialem kupujac moje autko .i jakos nikogo na policje nie zglaszalem wiec panowie nie przesadzajcie.zeby kupic audi dobre trzeba wydac okolo 60 tys w gore.wiec sie nie czarujmy.kupujac auto czujnosc przede wszstkim i kontrola w aso wtedy utrzezemy sie przed kosztami napraw itd.trzeba tepic ............. ale zgloszenie tego jednego przypadku cos da?.obrot i handel autami powienien zostac prawnie unormowany zeby takie sytuacje nie mialy miejsca.panstwo doskonale o tym wie ale czy cos z tym zrobi.masa ludzi z tego zyje wiec gdyby zwiekszyli standardy kupe ludzi zostaje bez zajecia.mnie jednak to boli bo zakup auto to najczciej kupe kasy i wyrzeczen a dla handlarza to okazja na .......cos z tym powinno zostac zrobione.bo problem jest wszyscy to widza ale jakos nic z tym nie robia


naruszenie regulaminu punkt 3
Ostatnio zmieniony 05 lut 2013, 21:40 przez lechu168, łącznie zmieniany 1 raz.

Depo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 143
Rejestracja: 07 mar 2009, 00:19
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.6 ABC 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Podlasie
Kontakt:

Post autor: Depo » 04 lut 2013, 10:48

Piotruś pisze:Skoro wiadomo kto sprzedał handlarzowi to auto i z jakim stanem licznika - udowodnienie mu złych zamiarów tym bardziej nie powinno stanowić żadnego problemu (tak na logikę).
Dopóki nie sprzeda zatajając fakt cofnięci NIC MU NIE MOÂŻESZ ZROBIć :[

Ogólnopolska CZARNA LISTA FIRM I SPRZEDAWCÓW to jest jakieś wyjście

blady99
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 110
Rejestracja: 19 cze 2009, 08:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: blady99 » 05 lut 2013, 11:55

Niko2205 pisze:Kolego jezeli to audi bylo kupione od wlasciciela za 40tys to wedłóg teori forumowiczow bylo cos z nim nie tak, bo duzo forumowiczow twierdzi ze c6 to dobre kupi sie dopiero od 60tys :):):):):)

Widziesz kolego, ja swojego puscilem za mniej niz 40, 2004 grudzien 3,0 tdi alcantra, bose itd..stan zewn i wewn bdb (jak dla przebiegu 100 tys), przebieg 200 tys i dodatkowo nowe wtryski +rozrzad! Sprzedac Audi w dobrej cenie jest bardzo cięzko, szczególnie teraz gdzie sezon sprzedz/kupna jest słaby. A ludzie nie patrzą co było zrobione tylko jaka cena a jak sie coś zjeb.. to będa myśleć. Tylko że koszt naprawy nawet małej rzeczy w A6C6 do tanich nie należy.

cien13
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 25 gru 2012, 09:47
Lokalizacja: gdańsk/ludwigshafen

Post autor: cien13 » 05 lut 2013, 21:26

Już bezpośrednio za polską granicą istnieje normalny kraj, w którym za taki numer oszust dostałby potężną karę finansową i zakaz prowadzenia działalności gospodarczej na kilka długich lat.

otoz kolego mylisz sie i to bardzo poniewarz ja mieszkam ta ta granica i tez szukalem auta i niestety turasy cofaja liczniki jeszcze wiecej niz polacy sprzedaja takie trupy ze masakra i to w normalnej cenie i niestety nic im sie nie zrobi bo sprzedaja auto bez gwarancji i to jest w umowie kupna nawet wystawia ci rachunek a normalny auto handel sprzedaje z 2 letnia gwarancja i wtedy mozesz dochodzic swoich praw

rafal_m
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 12 lis 2012, 18:32
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Frankfurt
Kontakt:

Post autor: rafal_m » 08 lut 2013, 16:12

Piotruś pisze:
cien13 pisze:otoz kolego mylisz sie i to bardzo poniewarz ja mieszkam ta ta granica i tez szukalem auta i niestety turasy cofaja liczniki jeszcze wiecej niz polacy sprzedaja takie trupy ze masakra i to w normalnej cenie i niestety nic im sie nie zrobi bo sprzedaja auto bez gwarancji i to jest w umowie kupna
Jak ktoś kupuje od ukrytych handlarzyków, to płaci frycowe.
ÂŻadnej Ameryki nie odkryłeś, a zdecydowanie większa połowa tego forum wie żeby nie popełniać aż tak elementarnych błędów.
cien13 pisze:nawet wystawia ci rachunek
Bzdura. Chyba, że dla Gewerbe albo nach Ausland ale nie inaczej. Także fantazję masz bujną ... .
cien13 pisze: normalny auto handel sprzedaje z 2 letnia gwarancja i wtedy mozesz dochodzic swoich praw
A więc jednak :) ... .
Czyli w czym rzecz, bo jakoś trudno mi znaleźć sens Twojego posta ?
Nie koniecznie bzdura, teoretycznie nie trzeba byc ani handlarzem ani na export zeby kupic takie auto. Rachunek oczywiscie dostajesz, ale z zastrzezeniem ze uszkodzony/wypadkowy co jest rownoznaczne z tym ze jest bez gwarancji. Nie ma problemow zeby zarejestrowac takie auto w Niemczech o ile uda mu sie zrobic TUV;)

Osobiscie nie polecam takich zakupow, bo te odpicowane igly z Polski sa w lepszym stanie technicznym...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga